В пологовому будинку № 2 запрацював ще один індивідуальний пологовий зал « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.03.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Міська комунальна медична установа «Клінічний пологовий будинок № 2» – це спеціалізований медичний заклад вищого рівня акредитації на 150 ліжок. Заклад обслуговує жіноче населення Шевченківського району міста Чернівців . Як перинатальний центр він також надає допомогу мешканкам шести районів області.
В складі пологового будинку функціонує 11 структурних підрозділів, в тому числі вперше створене в Україні відділення антенатальної охорони плоду.
Сьогодні в пологовому будинку працює 140 медичних працівників, в тому числі лікарів – 91, із них 9 кандидатів медичних наук, медичних сестер – 186. На вищу та першу категорії атестовано 49% медичного персоналу, 60% лікарів акушер-гінекологів, які працюють в області підготовлено в стінах чернівецького пологового будинку № 2.
Впродовж останніх 6 років пологовий будинок функціонує за принципами «Лікарня, доброзичлива до дитини». Даний статус заклад отримав одним з перших в Україні. З 2007 року пологовий будинок включено в Проект USAD «Здоров’я матері та дитини», у ході реалізації якого запроваджуються сучасні перинатальні технології. Шляхом поетапної реконструкції післяпологових палат 98% ліжок пологового будинку переведено для сумісного перебування матері та дитини.
Щорічно в пологовому будинку відбувається майже 2500 пологів, 78% яких – сімейні та партнерські. Щороку на світ у пологовому будинку з’являються 32-34 двійні.
Тут вже функціонує 9 індивідуальних пологових залів і сьогодні презентується сімейний пологовий зал, в якому створені наближені до домашніх умови для пологів і післяпологового перебування разом з родиною. На його облаштування витрачено 76 тис. грн.
Питома вага передчасних пологів щорічно коливається в межах 3-4%, що відповідає загальнодержавному показнику. Пологовий будинок адаптований до прийому передчасних пологів та виходжування новонароджених з критично низькою масою тіла (від 500 гр.). Функціонує два реанімаційних зали неонатального відділення, які оснащені достатньою кількістю сучасного обладнання для надання допомоги новонародженим. За 9 місяців 2009 року в пологовому будинку народилось 7 живих дітей вагою до 500 гр., з них вижило – 4, що становить 57% (в Україні цей показник – 54%).
У вересні 2009 року пологовий будинок номінований як «Заклад якісного надання медичної допомоги».  1. Руслана

    Наверно как на кого попадешь. На моем опыте двое деток, рожденные на Ровенской. Хорошо относились и роды приняли хорошо. За руку держали, успокаивали, поддерживали. Первый был Василий Иванович, 11 лет назад принимал сына, так аккуратно! Были бы у меня материальные средства – ему не жалко, жалко, что их не было! 6 лет назад – Наташа. Молодая, не настолько опытная, как В.И., но тоже классная. Внимательная, ответственная! А денег не было и нет. Не откуда было “задабривать”! Была правда такая, что беременность вела 6 лет назад, встретила словами: “А вы знаете, что беременность это деньги!”. Да перед ней врач хорошая ОЧЕНЬ была, и сейчас новая встретила хорошо. Сейчас по инету прошлась, только ругают. А похвалить же, тоже ЕСТЬ за что! Не всех покупают. Есть действительно искренние, професиональные, понимающие врачи! Спасибо им, за их работу и человечность!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *