Інформація про підсумки міської благодійної акції ”Милосердя”, проведеної в 2009 році « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На виконання розпорядження Президента України від 14.09.2000 р. № 280 “Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції ”Милосердя”, рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 10.02.2009 р. № 76/3 ”Про підсумки міської благодійної акції, проведеної в 2008 році, та участь у Всеукраїнській благодійній акції ”Милосердя” в 2009 році” в місті в 2009 році проводилась традиційна міська благодійна акція ”Милосердя”.

Як і в попередні роки, акція ”Милосердя” – 2009 дала можливість надати додаткову матеріальну підтримку важкохворим дітям та сиротам, соціально незахищеним чернівчанам похилого віку, інвалідам, медичним установам, громадським благодійним організаціям. З кожним роком збільшується коло доброчинців. Спільними зусиллями підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, релігійних конфесій, а також за рахунок надходжень з-за кордону вдалося надати додаткову допомогу потребуючим на загальну суму понад 5 млн. грн.

Об’єм допомоги, наданої безпосередньо оргкомітетом та робочою групою міської благодійної акції, міським благодійним фондом ”Милосердя”, коштами, матеріальними цінностями, послугами склав в 2009 році 2,5 млн. грн.

Відмова від проведення в цьому році традиційного муніципального благодійного балу у зв’язку з карантинними заходами не стала перешкодою для заключного етапу міської благодійної акції «Милосердя». В грудні 2009 року в місті була проведена низка доброчинних заходів, зініційованих як членами оргкомітету, так і організаціями, установами, підприємствами за підтримки міського фонду «Милосердя».

Зокрема, нову форму проведення благодійної акції «Милосердя» запровадило управління освіти міської ради. 9 грудня в усіх навчально-виховних закладах міста було проведено день милосердя та підведення підсумків акції за рік, під час якого учнівськими та педагогічними колективами, волонтерами учнівських громадських організацій шкіл, позашкільних та дошкільних закладів міста зібрано для допомоги потребуючим 12,8 тис. грн.

З допомогою доброчинців та за рахунок особистих коштів працівників і депутатів районних у місті рад до дня Святого Миколая чудотворця були проведені благодійні заходи в загальноосвітній школі-інтернат № 4, в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії, спеціальній загальноосвітній школі-інтернат № 1 для глухонімих дітей. Вихованці цих закладів отримали телевізори, шкільне приладдя, канцелярські товари, трикотажні та швейні вироби, взуття, продукти харчування та святкові подарунки на загальну суму 16,7 тис. грн.

З цікавим почином виступив магазин дитячого одягу “ORCHESTRA”, що на вул. Ф. Шіллера, 5. До Дня Святого Миколая чудотворця в магазині в рамках міської благодійної акції «Милосердя» при підтримці управління праці та соціального захисту населення міської ради відкрилась виставка-продаж дитячого малюнку.

Кошти від продажу малюнків в сумі 1750 грн. були передані на лікування важкохворого 6-річного Миколки Фрунзи, який проходив черговий курс лікування в гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні. Долучився до акції і приватний підприємець Матюшенко В.В., який надав на лікування маленького чернівчанина 2010 грн.

Осторонь акції «Милосердя» не залишилися і громадські організації міста. Так, регіональна благодійна організація «Сім’я і здоров’я» за участю комунального центру «Турбота» 13.12.2009 року передала 71 сім’ї малозабезпечених чернівчан продуктові набори на загальну суму 2485 грн.

Міжнародний благодійний фонд «Аквіла» та Чернівецька міська громадська організація «Гільфе» передали міському благодійному фонду «Милосердя» матеріальні цінності на загальну суму понад 27 тис. грн. 480 дітей з багатодітних родин, інвалідів та сиріт за фінансової підтримки ради підприємців міста Чернівців мали нагоду безкоштовно переглянути в ляльковому театрі виставу і отримати подарунки з солодощами.

І надалі є ефективною діяльність соціального магазину, відкритого в березні 2008 року на базі комунального центру «Турбота». Виключно за рахунок благодійних надходжень в 2009 році соціальним магазином надана безкоштовна допомога одягом, взуттям, речами першої необхідності 1143 соціально незахищеним чернівчанам на загальну суму понад 19,2 тис. грн.

Безпосередньо на рахунок міського благодійного фонду «Милосердя» протягом року надійшло коштами 109523 грн. та матеріальними цінностями 19085 грн.

Розподіл матеріальних цінностей та коштів, що надходили на рахунок фонду, проводився на спільних засіданнях оргкомітету по проведенню акції та фонду «Милосердя» на засадах гласності та колегіальності. Так, протягом 2009 року за рахунок коштів міського фонду “Милосердя” надано грошову допомогу 146 малозабезпеченим сім’ям на загальну суму 89,4 тис грн. Серед отримувачів допомоги – 121 опікун дітей-сиріт, 25 сімей, які потребували коштів на лікування важкохворих, в першу чергу дітей. Видано продуктів харчування, одягу, взуття, речей першої необхідності на загальну суму 136,9 тис.грн.Знайшла своє продовження практика матеріальної підтримки лікувальних установ міста. Завдяки зібраним коштам тільки в цьому році придбано обладнання для міської та обласної дитячих клінічних лікарень, міського протитуберкульозного диспансеру, дошкільного навчального закладу №36 для дітей з ураженням опорно-рухового апарату, Буковинського обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи на загальну суму понад 26 тис. грн.
оргкомітет міської акції «Милосердя» і на спалах епідемії грипу в листопаді 2009 року. За доброчинні кошти міській лікарні № 2 було закуплено 50 ковдр для обладнання додаткових місць хворим чернівчанам.
Новорічні свята не стали на перешкоді міській акції «Милосердя». Протягом січня 2010 року на рахунок міського благодійного фонду «Милосердя» вже поступило понад 16,2 тис. грн.
10 лютого оргкомітет акції спільно з фондом «Милосердя» за клопотанням управління освіти міської ради планує надати адресну грошову допомогу опікунам дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклу-вання, які навчаються в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах в розмірі 300 грн. кожній дитині. На це передбачається спрямувати понад 38 тис. грн.
Враховуючи викладене вище, виконавчий комітет міської ради 10.02.2010 року прийняв рішення продовжити співпрацю оргкомітету міської благодійної акції “Милосердя” з Чернівецьким міським благодійним фондом “Милосердя” щодо залучення підприємств, організацій, установ до адресної підтримки сімей з дітьми, інвалідів, малозабезпечених громадян похилого віку, використовуючи банківські рахунки фонду для залучення благодійних внесків.
Виконавчим органам міської ради, виконавчим комітетам Першотравневої, Садгірської і Шевченківської районних в місті рад рекомендовано взяти активну участь у проведенні міської благодійної акції “Милосердя” в 2010 році, надавати підтримку і сприяння Чернівецькому міському благодійному фонду “Милосердя” у здійсненні його статутної діяльності.
Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради, комунальному центру соціальної та медичної допомоги одиноким непрацездатним громадянам “Турбота” доручено надавати Чернівецькому міському благодійному фонду “Милосердя” організаційну і методичну допомогу у проведенні заходів щодо збору, обліку, зберігання та розподілу коштів і матеріальних цінностей, які надходитимуть на його рахунки в рамках благодійної акції “Милосердя”.
Хід проведення міської благодійної акції “Милосердя”, організація роботи з підтримки малозабезпечених чернівчан періодично висвітлюватиметься в засобах масової інформації та на сайті міської ради.

Аліна Круглецька, начальник управління праці та
соціального захисту населення міської ради


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *