17.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

«Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», повідомляємо про проведення о 8.30 год. 09 листопада 2018 року в каб. № 202 в приміщенні Чернівецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1), конкурсу на заміщення вакантних посад:
– начальника відділу транспорту, зв’язку та енергетики управління комунального господарства департаменту житлово-комунального госпо-дарства міської ради:

– начальника відділу туризму міської ради;
– спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю;
– заступника начальника економічно-виробничого відділу управлін-ня капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради».
Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду:
– начальника відділу транспорту, зв’язку та енергетики управління комунального господарства департаменту житлово-комунального госпо-дарства міської ради: громадянство України, освіта: вища за освітньо-квалі-фікаційним рівнем спеціаліста, магістра (будівництво та експлуатація автомо-більних шляхів; організація дорожнього руху); стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;
– начальника відділу туризму міської ради: громадянство України, освіта: вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років, знання англійської мови (диплом, сертифікат) та представити концепцію розвитку туризму в м. Чернівці (до 20 сторінок)».
– спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради: громадянство України, освіта: базова вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (гуманітарне спрямування).
– заступника начальника економічно-виробничого відділу управлін-ня капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: громадянство України, освіта: вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (будівельне, економічне спрямування), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– 1 фотокартку розміром 3 х 4 см.;
– документи про освіту;
– інформацію про заповнення Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
– паспорт громадянина України;
– довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
– письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– копію трудової книжки.
Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого само-врядування», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково.
Заяви приймаються з 04 жовтня по 04 листопада 2018 року за адресою:
м. Чернівці, Центральна площа, 1, відділ з питань кадрової роботи, каб. 305, тел. 52-51-00.Comments are closed.