Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.07.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

«Відповідно до рішення міської ради від 06.12.2018 р. № 1538, повідомляємо про проведення о  8.30 год.  26 лютого 2019 року в каб. 202 в приміщенні Чернівецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1), конкурсу на  заміщення вакантної посади директора  комунальної установи «Чернівецький міський інклюзивно-ресурсний центр № 1»

 

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи «Чернівецький міський інклюзивно-ресурсний центр № 1» ( місцезнаходження Центру:           м. Чернівці, вул. Міцкевича, 5),  встановлюються кваліфікаційні умови: вища освіта ступеня магістра за спеціальністю:  спеціальна освіта,  психологія («корекційна освіта», «дефектологія», «практична психологія»), стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

         Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи (особисто або поштою):

         – копію паспорта громадянина України;

         – письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

         – копію трудової книжки;

         – копію (копії) документа (документів) про освіту і додатками, присвоєного вченого звання, присудження наукового ступеня;

         – письмову згоду на збір та обробку персональних даних (копія додається).

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Зазначені документи  подаються особисто або надсилаються на поштову адресу відділу з питань кадрової роботи Чернівецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1, відділ з питань кадрової роботи, каб. 305, тел. 52-51-00)  з 24 січня  по 13 лютого 2019 року включно.

Конкурсна комісія складається не менше 5 осіб. Персональний склад конкурсної комісії формується та затверджується розпорядженням міського голови. Головою конкурсної комісії може бути заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. До складу конкурсної комісії також входять начальник управління освіти міської ради, керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти. До участі у роботі конкурсної комісії можуть бути залучені завідувач та методисти центру підтримки інклюзивної освіти, педагогічні працівники інклюзивно-ресурсних центрів, працівники закладів охорони здоров’я, закладів (установ) соціального захисту та представники громадськості. Конкурс  проводиться в умовах прямої трансляції з каналу «Чернівецька міська рада»  в он-лайн режимі. Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами: – знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки; знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

Кандидати, які за результатами іспиту, допускаються до співбесіди. Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

         Конкурсна комісія протягом одного робочого дня після завершення співбесіди надає претендентам та засновнику висновок щодо результатів конкурсного відбору.

         Після отримання висновку Засновник надсилає документи до структурного підрозділу з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів Департаменту освіти Чернівецької обласної державної адміністрації для погодження претендента на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру. У разі відповідності вимогам законодавства щодо освітнього рівня, відповідного стажу роботи претендента та відсутності заперечень від інших претендентів, структурний підрозділ з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів Департаменту освіти Чернівецької обласної державної адміністрації упродовж 10 днів з моменту отримання висновку від засновника погоджує претендента.

         Після погодження кандидатури претендента, Засновник укладає з ним контракт дотриманням вимог законодавства про працю.

         Результати конкурсного відбору оприлюднюються в місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-порталі Засновника інклюзивно-ресурсного центру – Чернівецької міської ради не пізніше ніж через 45 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.Comments are closed.