«Чернівецький міський голова, відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», повідомляє про про-ведення о 9.00 год. 20 травня 2021 року в каб. № 202 в приміщенні Чернівецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1), конкурсу на заміщення вакантних посад: « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
         –  адміністратора відділу з питань оформлення дозвільних документів міської ради («Дозвільний центр»);

         – завідувача сектору зовнішніх звязків управління комунікацій, зовнішніх звязків та електронного урядування  міської ради».

         Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовим про-фесійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановлюються кваліфі-каційні умови до кандидатів на посаду:

         –  адміністратора відділу з питань оформлення дозвільних документів міської ради («Дозвільний центр»): громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи по посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року; вільне володіння державною мовою.

         – завідувача сектору зовнішніх звязків управління комунікацій, зовнішніх звязків та електронного урядування  міської ради»:  громадян-ство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеці-аліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи по посадах підприємств, установ та орга-нізацій незалежно від форми власності не менше 2 року; вільне володіння державною мовою, знання двох іноземних мов.

         Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 1 фотокартку розміром 3 х 4 см.;
  • документи про освіту із додатком;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті  Національного агентства з питань запобігання корупції;
  • паспорт громадянина України;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки.

Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого само-врядування», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково.

Заяви  приймаються   протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернівці, Центральна площа, 1, відділ з питань кадрової роботи, каб. 304 – 305, тел. 52-51-00, 57-59-13.Comments are closed.