Оголошення про результати засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними « Офіційний портал Чернівецької міської ради
13.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує про те, що 31.10.2019р. відбулося засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження звітів про оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними.

1. Розглянувши пропозиції учасників конкурсу №1 та №2 по відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності, комісія вирішила доручити ДП «Буковинська управляюча Компанія» проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок за адресами вул.Авангардна,47-49; вул.Галицький Шлях,46-О та вул.Університетська,20 – відповідно до поданих пропозицій.

2. Погодили звіт по експертній грошовій оцінці земельної ділянки виконаної СП «Західно-Український Експертно-Консультативний центр» за адресою: вул.Лубенська,40, площею 0,0747га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості (код 11.02) (обслуговування нежитлової будівлі (бензосховище);Comments are closed.