Інформація Чернівецької міської ради про результати конкурсу з визначення виконавця послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради інформує, що 22.11.2019р. проведено конкурс з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів земельних ділянок за адресами вул.Лепкого Богдана,10, вул.Череповецька,26-А та вул.Коломийська,1-А, які підлягають продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону, за результатами якого ПП «Фірма «СОМГІЗ» визнано переможцем конкурсу.
Та проведено засідання комісії з конкурсного відбору виконавця послуг з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності за адресами: 1 провул. Учительський,5-А, вул.Путильська,22-Ж та вул.Путильська,22-З, які підлягають продажу на земельних торгах у формі аукціону, але враховуючи те, що надійшла тільки одна пропозиція комісія прийняла рішення щодо проведення повторного конкурсу.Comments are closed.