Інформація Чернівецької міської ради про результати конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурсних засадах « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради інформує, що 09.10.2020р. проведено конкурси:
1. – З відбору виконавця послуг з виконання робіт із оцінки земель, за результатами якого переможцем конкурсу визнано ЧФ ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» по земельним ділянкам за адресами вул.Хотинська,54-Д, вул.Таманська,12-А, вул.Таманська,12-Б, вул.Таманська,12-В, вул.Берегометська,1, провул.Вашківський,13 та вул.Лесина Василя,35.

2. – З відбору виконавця земельних торгів за результатами якого переможцем конкурсу визнано ПП «Фірма «Сомгіз» по земельним ділянкам за адресами: вул.Каштанова,110, вул.Шухевича Романа,7-А, вул.Пчілки Олени,9-А, вул.Пчілки Олени,11-А, завул.Горіхівський,6 та завул.Горіхівський,10-А.Comments are closed.