Інформація Чернівецької міської ради про результати конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурсних засадах « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради інформує, що 09.10.2020р. проведено конкурси:
1. – З відбору виконавця послуг з виконання робіт із оцінки земель, за результатами якого переможцем конкурсу визнано ЧФ ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» по земельним ділянкам за адресами вул.Хотинська,54-Д, вул.Таманська,12-А, вул.Таманська,12-Б, вул.Таманська,12-В, вул.Берегометська,1, провул.Вашківський,13 та вул.Лесина Василя,35.

2. – З відбору виконавця земельних торгів за результатами якого переможцем конкурсу визнано ПП «Фірма «Сомгіз» по земельним ділянкам за адресами: вул.Каштанова,110, вул.Шухевича Романа,7-А, вул.Пчілки Олени,9-А, вул.Пчілки Олени,11-А, завул.Горіхівський,6 та завул.Горіхівський,10-А.Comments are closed.