Клагенфурт « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Місто Клагенфурт є столицею землі Карінтія (Австрія) і знаходиться в живописному місці Альп біля західної бухти озера Вертерзее, протяжність якого становить 19 км. Перша документальна згадка імені Клагенфурт відноситься до кінця 12 століття, а як місто воно відоме з 1279 року.

Завдяки своєму розташуванню значного розвитку тут набув туристичний бізнес. Останнім часом міським урядом велика увага приділяється також розвитку промисловості. В місті відкрили свої представництва ряд відомих міжнародних концернів, таких як, “Філіпс”, “Сіменс”, “Адідас”, випускає соки фірма “BRago”, діє один із найстаріших пивних заводів Австрії “Шлеппе”.

Місто є значним культурним і торговим центром землі Карінтія. Тут діє університет, педагогічна академія, міський театр, більш як 15 літніх майданчиків. 22 гектари займає “Європа-парк” з Мінімундусом – Малим світом на Вертерзее, де представлені зменшені в 50 раз копії найвідоміших будівель і споруд світу. Щорічно Мінімундус відвідує 500000 туристів зі всього світу.
В Клагенфурті проживає біля 100000 мешканців.

Договір про побратимство між містом Клагенфурт і Чернівцями підписаний 5.06.1992 року, завдяки якому між ними встановилися тісні зв’язки. Щорічно молоді люди з Чернівців приймають участь в Міжнародних молодіжних фестивалях, що проводяться в Клагенфурті. Разом з земельним урядом Карінтії в Чернівцях створено музей письменника Г.Дроздовського, який провів молоді роки в нашому місті, а закінчив свій життєвий шлях в Карінтії. Земельний уряд виступив також в якості партнера з ряду спільних проектів по програмі ТACIS.

Міський вебсайт


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *