Клагенфурт « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Місто Клагенфурт є столицею землі Карінтія (Австрія) і знаходиться в живописному місці Альп біля західної бухти озера Вертерзее, протяжність якого становить 19 км. Перша документальна згадка імені Клагенфурт відноситься до кінця 12 століття, а як місто воно відоме з 1279 року.

Завдяки своєму розташуванню значного розвитку тут набув туристичний бізнес. Останнім часом міським урядом велика увага приділяється також розвитку промисловості. В місті відкрили свої представництва ряд відомих міжнародних концернів, таких як, “Філіпс”, “Сіменс”, “Адідас”, випускає соки фірма “BRago”, діє один із найстаріших пивних заводів Австрії “Шлеппе”.

Місто є значним культурним і торговим центром землі Карінтія. Тут діє університет, педагогічна академія, міський театр, більш як 15 літніх майданчиків. 22 гектари займає “Європа-парк” з Мінімундусом – Малим світом на Вертерзее, де представлені зменшені в 50 раз копії найвідоміших будівель і споруд світу. Щорічно Мінімундус відвідує 500000 туристів зі всього світу.
В Клагенфурті проживає біля 100000 мешканців.

Договір про побратимство між містом Клагенфурт і Чернівцями підписаний 5.06.1992 року, завдяки якому між ними встановилися тісні зв’язки. Щорічно молоді люди з Чернівців приймають участь в Міжнародних молодіжних фестивалях, що проводяться в Клагенфурті. Разом з земельним урядом Карінтії в Чернівцях створено музей письменника Г.Дроздовського, який провів молоді роки в нашому місті, а закінчив свій життєвий шлях в Карінтії. Земельний уряд виступив також в якості партнера з ряду спільних проектів по програмі ТACIS.

Міський вебсайт


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *