Конін « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Місто Конін знаходиться в центрі Польщі, на перетині шляхів з Варшави до Познані і з Каліша до Бидгоща на берегах річки Варта і як раніше так і сьогодні є важливим транспортним вузлом, що з’єднує північ країни з півднем, а східну частину з західною.

Початок сучасному Коніну дало поселення, так зване, Старе Місто. Приблизно з 1293 року місто Конін отримало Магдебурзьке право і завжди було осередком ремесел, освіти, культури та медицини. Однак після падіння Польського царства місто на довгі роки втратило центральне значення.

Новий розвиток міста розпочався після другої світової війни і пов’язаний з відкриттям розробок бурого вугілля в районі Коніна, Слєсіна та Клєчева. Місто стає важливим центром енергетичної та добувної промисловості, починає працювати ливарний завод “Алюміній”. З 1975 по 1998 роки місто було столицею воєводства, а після адміністративної реформи – повітовий центр. В цей час на території площею 81 км² проживає біля 90 тисяч мешканців.

Безумовна вигода міста заключається в тому, що воно лежить в центрі краю за 50 км від Каліша, 100 км від Познані, Торуня та Бидгоща і біля 200 км від Варшави. Таке розміщення дає можливість підтримувати тісні господарські та культурні зв’язки з великими містами, розвивати малий та середній бізнес, стати центром проведення ряду виставок і фестивалів. Вже декілька років тут проводяться ярмарки “Кулінарія” і Конінські промислово-будівельні ярмарки. Великої популярності здобув Міжнародний дитячий фестиваль пісні та танцю, що відбуваються тут, як правило в перші дні червня. В місті проводиться також всепольський конкурс любителів фільмів.

Договір про побратимство між Чернівцями та Коніном підписаний 03.05.1994 року.

Починаючи з цього часу між містами встановилися тісні культурні та економічні зв’язки. Систематичним стало відвідання підприємцями Чернівців виставок-ярмарок в Коніні, участь дитячих колективів в Міжнародному фестивалі, обмін офіційними делегаціями.

Міський вебсайт


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *