Конін « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Місто Конін знаходиться в центрі Польщі, на перетині шляхів з Варшави до Познані і з Каліша до Бидгоща на берегах річки Варта і як раніше так і сьогодні є важливим транспортним вузлом, що з’єднує північ країни з півднем, а східну частину з західною.

Початок сучасному Коніну дало поселення, так зване, Старе Місто. Приблизно з 1293 року місто Конін отримало Магдебурзьке право і завжди було осередком ремесел, освіти, культури та медицини. Однак після падіння Польського царства місто на довгі роки втратило центральне значення.

Новий розвиток міста розпочався після другої світової війни і пов’язаний з відкриттям розробок бурого вугілля в районі Коніна, Слєсіна та Клєчева. Місто стає важливим центром енергетичної та добувної промисловості, починає працювати ливарний завод “Алюміній”. З 1975 по 1998 роки місто було столицею воєводства, а після адміністративної реформи – повітовий центр. В цей час на території площею 81 км² проживає біля 90 тисяч мешканців.

Безумовна вигода міста заключається в тому, що воно лежить в центрі краю за 50 км від Каліша, 100 км від Познані, Торуня та Бидгоща і біля 200 км від Варшави. Таке розміщення дає можливість підтримувати тісні господарські та культурні зв’язки з великими містами, розвивати малий та середній бізнес, стати центром проведення ряду виставок і фестивалів. Вже декілька років тут проводяться ярмарки “Кулінарія” і Конінські промислово-будівельні ярмарки. Великої популярності здобув Міжнародний дитячий фестиваль пісні та танцю, що відбуваються тут, як правило в перші дні червня. В місті проводиться також всепольський конкурс любителів фільмів.

Договір про побратимство між Чернівцями та Коніном підписаний 03.05.1994 року.

Починаючи з цього часу між містами встановилися тісні культурні та економічні зв’язки. Систематичним стало відвідання підприємцями Чернівців виставок-ярмарок в Коніні, участь дитячих колективів в Міжнародному фестивалі, обмін офіційними делегаціями.

Міський вебсайт


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *