Назарет Ілліт « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Місто Назарет Ілліт розташоване на вершині пагорба над долиною Джезріл біля розвалин стародавнього міста Ціпорі, яке багате античною ізраїльською історією, недалеко від Назарета, відомого всьому християнському світові.
Назарет Ілліт – столиця Галілеї, і вньому розташовані регіональний уряд та його заклади.
Місто має найшвидші темпи зростання в Ізраїлі з часу свого заснування на початку 50-х років. Вони особливо значні для початку 90-х, коли кількість його населення зросла з 25000 до 42000 мешканців протягом чотирьох років.
Визнання Назарет Ілліта як “Міста пріоритетного розвитку” дало змогу інвесторам отримати широкий спектр привілеїв і переваг згідно з законом про стимулювання підприємництва. Це допомогло місту стати головним центром розвитку промисловості, особливо галузей високих технологій.
Новий індустріальний парк Зіпорі (Zibrori) сформував основну частину цього розвитку. Основною одиницею парку стало спільне американо-ізраїльське підприємство BRhoenicia (виготовлення виробів зі скла). Крім того, в місті діють завод по складанню вседорожних легкових автомобілів, кондитерська фабрика “Еліт”, шоколадні вироби якої відомі не тільки в Ізраїлі.
Муніципальна влада зробила крок для стимулювання розвитку торговельних центрів на околицях міста та його нових кварталах для задоволення потреб зростаючого населення.
Для ініціювання економічного зростання муніципалітет Назарет Ілліта створив спеціальні підрозділи, єдиною метою яких є допомога і підтримка в становленні нових підприємств або розширення існуючих і втілення інноваційних ідей для комерційних підприємств. Такими підрозділами стали корпорація з економічного розвитку, інкубаційний центр технологій і бізнесу, науковий центр і спеціальний орган для стимулювання підприємництва.
Система освіти в місті вважається однією з найпередовіших в Ізраїлі. Рівень успішності серед учнів середніх шкіл найвищий в країні, і більшість випускників продовжують навчання в інститутах і університетах. Для учнів молодших класів розроблено спеціальні програми, які включають викладання мистецтва, комунікації, науки і технології, пізнання навколишнього середовища.
Мешканці та гості Назарет Ілліта мають різноманітні можливості для занять спортом і відпочинку, вони забезпечені великою кількістю культурних і мистецьких закладів. Палац “Головний Громадський Центр” забезпечує широкомасштабні заходи для дітей, юнацтва та дорослих. Вони включають тренінгові курси з мистецтва, ручної роботи та ремесел, кінозйомки, постановки п’єс в самодіяльному театрі, проведення популярних лекцій, туристичні та рекреаційні програми. В розпорядженні любителів спорту сучасні тенісні корти, відкриті і закриті плавальні басейни, баскетбольні майданчики, футбольні поля та спортивні зали.
В місті також діють муніципальний хор і оркестр, вокальні та танцювальні ансамблі.

Договір про побратимство між Чернівцями та Назарет Іллітом підписано 11 листопада 1997 року.

Міський вебсайт


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *