Солт Лейк Сіті « Офіційний портал Чернівецької міської ради
17.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Солт Лейк Сіті (населення 159,936 чол.; столична область 1,072,227 чол. площа – 194 кв. км).) – столиця штату Юта і є один з головних центрів культури, фінансів, промисловості та транспорту серед штатів, що розташовані Скелястих горах.

Ініціатори Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) на чолі з їх лідером Брігам Янгом, які втікали від релігійного переслідування в штаті Іллінойс, заснували Солт Лейк Сіті 24 липня 1847 року. Мормони назвали це місто СОЛТ ЛЕЙК СІТІ (місто біля соляного озера). В 1856 році.воно стало столицею штату.

В регіоні Солт Лейк Сіті розташовано понад 700 заводів-виробників. Провідними галузями промисловості є літакобудування, хімічна галузь, виробництво програмного забезпечення, електроніки, продовольчих товарів та металевих виробів, діє декілька нафтопереробних підприємств. Тут розташований один з найбільших у світі відкритих мідних рудників. Хімічні заводи використовують сировину (хлориди, магній, поташ) з Великого Соляного озера.

Велика кількість лижних туристичних курортів та кемпінгів в гірських районах роблять туристичну індустрію дуже важливою галуззю. Солт Лейк Сіті є також важливим фінансовим центром.

Місто має великий пасажирський залізничний вокзал і чотири вантажних залізничних станції. Міжнародний аеропорт Солт Лейк Сіті є також одним з найбільших центрів авіакомпанії DELTA Airlines. В місті видається дві щоденних газети (Deseret News, Salt Lake Tribune), 7 телестанцій, близько 30 радіостанцій.

В Солт Лейк Сіті є 27 елементарних і 3 середніх школи. В місті є також 2 приватних школи і 7 шкіл, які функціонують завдяки підтримці церков. В місті розташовані Університет штату Юта, Вестмінстер Колледж і Громадський коледж Солт Лейк Сіті.

В місті діють балетний ансамбль, драматичний театр піонерів міста, Хор Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оперний театр штату Юта та симфонічний оркестр. Інші культурні заклади – планетарій, зоопарк, центр мистецтв, художній і природничий музеї. В знаменитому парку “Сади Миру” є квіти і рослини, які репрезентують флору 25 країн світу.

Угода про побратимство між Чернівцями та Солт Лейк Сіті підписана 20 липня 1989 року.
 

Міський вебсайт


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *