Солт Лейк Сіті « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Солт Лейк Сіті (населення 159,936 чол.; столична область 1,072,227 чол. площа – 194 кв. км).) – столиця штату Юта і є один з головних центрів культури, фінансів, промисловості та транспорту серед штатів, що розташовані Скелястих горах.

Ініціатори Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) на чолі з їх лідером Брігам Янгом, які втікали від релігійного переслідування в штаті Іллінойс, заснували Солт Лейк Сіті 24 липня 1847 року. Мормони назвали це місто СОЛТ ЛЕЙК СІТІ (місто біля соляного озера). В 1856 році.воно стало столицею штату.

В регіоні Солт Лейк Сіті розташовано понад 700 заводів-виробників. Провідними галузями промисловості є літакобудування, хімічна галузь, виробництво програмного забезпечення, електроніки, продовольчих товарів та металевих виробів, діє декілька нафтопереробних підприємств. Тут розташований один з найбільших у світі відкритих мідних рудників. Хімічні заводи використовують сировину (хлориди, магній, поташ) з Великого Соляного озера.

Велика кількість лижних туристичних курортів та кемпінгів в гірських районах роблять туристичну індустрію дуже важливою галуззю. Солт Лейк Сіті є також важливим фінансовим центром.

Місто має великий пасажирський залізничний вокзал і чотири вантажних залізничних станції. Міжнародний аеропорт Солт Лейк Сіті є також одним з найбільших центрів авіакомпанії DELTA Airlines. В місті видається дві щоденних газети (Deseret News, Salt Lake Tribune), 7 телестанцій, близько 30 радіостанцій.

В Солт Лейк Сіті є 27 елементарних і 3 середніх школи. В місті є також 2 приватних школи і 7 шкіл, які функціонують завдяки підтримці церков. В місті розташовані Університет штату Юта, Вестмінстер Колледж і Громадський коледж Солт Лейк Сіті.

В місті діють балетний ансамбль, драматичний театр піонерів міста, Хор Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, оперний театр штату Юта та симфонічний оркестр. Інші культурні заклади – планетарій, зоопарк, центр мистецтв, художній і природничий музеї. В знаменитому парку “Сади Миру” є квіти і рослини, які репрезентують флору 25 країн світу.

Угода про побратимство між Чернівцями та Солт Лейк Сіті підписана 20 липня 1989 року.
 

Міський вебсайт


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *