З жовтня внесено зміни до порядку надання житлових субсидій населенню « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 р. № 807  внесено зміни щодо порядку виплати населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 р. виплату субсидій у грошовій ( готівковій ) формі здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього регіональні органи Пенсійного фонду України нададуть виплатні реквізити ( рахунки в уповноважених банківських установах або реквізити поштових відділень ), на які пенсіонерам перераховують пенсію. Для тих осіб, які не являються пенсіонерами,  виплата субсидії  проводитиметься на рахунки відкриті раніше в АТ «Ощадбанк». Разом з тим, якщо отримувач субсидії для проведення виплати субсидії вибрав інший банк, йому необхідно було звернутись з відповідною заявою з зазначенням реквізитів рахунку,  відкритого в даній банківській установі в управління соціального захисту населення до 15 жовтня.

Тим господарствам, яким призначено житлову субсидію у грошовій безготівковій формі, субсидія виплачуватиметься виключно через АТ «Ощадбанк».

Субсидія на опалювальний сезон розраховуватиметься згідно доходів отриманими членами домогосподарства за I – II квартали 2019 р.

До складу домогосподарства включаються всі особи, що зареєстровані в житловому приміщенні.

Разом з тим, необхідно звернути увагу, що при призначенні житлової субсидії враховуються також доходи членів сім`ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства ( крім доходів батьків у разі призначення субсидії студентам, які зареєстровані в гуртожитку за місцем навчання, доходів одного з батьків дитини у разі призначення субсидії другому з батьків з дитиною у разі, коли батьки розлучені або не перебували в шлюбі, а також осіб, які вважаються безвісно відсутніми за рішенням суду або мають правовий статус осіб, зниклих безвісти).

Отримувачам житлової субсидії, яким субсидію було перепризначено за результатами попереднього опалювального сезону – субсидія з 01.10.2019 р. буде призначена автоматично, без звернення громадян. Однак, внутрішньо переміщеним особам, орендарям житлових приміщень, а також домогосподарствам, яким було призначено субсидію на фактично проживаючих осіб, і які у травні поточного року не звернулись до управлінь соціального захисту населення – необхідно звернутись до 15 грудня ( тобто не пізніше, ніж за 2 місяці з  початком опалювального сезону, за винятком окремих життєвих обставин).

З впровадженням змін до порядку виплати житлових субсидій, субсидіант буде мати можливість вирішити всі питання безпосередньо в управлінні соціального захисту населення. Тобто, якщо раніше управління не мало вплив на обіг коштів, то з 01.10.2019 р. воно опікуватиметься як питаннями, пов’язаними з призначенням субсидії, так і з її виплатою.Comments are closed.