Внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2019 р. № 878 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 і від 27.07.1998р. № 1158 спрощено порядок надання житлової субсидії окремим категоріям громадян, а саме: військовослужбовцям, дитячим будинкам сімейного типу, а також подружжям, яким більше 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищах міського типу.

Так, за рішенням комісії органів місцевого самоврядування житлову субсидію будинкам сімейного типу може бути призначено на понаднормову площу житла, але не більш як на 50 відсотків. Крім того, при визначенні доходу таких сімей не будуть враховуватись матеріальна допомога, яка виплачується їм за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, стипендія дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Не братимуться до уваги транспортні засоби, придбані батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу.
Житлова субсидія військовослужбовцям буде призначатися незалежно від факту сплати ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
У сільській місцевості або селищах міського типу при призначенні житлової субсидії не будуть враховуватись доходи одного з подружжя, якщо обом більше 60 років, але які зареєстровані за різними адресами.
Внесеними змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998р. № 1156 з травня 2020 р. збільшено з 15% до 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства норму оплати за житлово-комунальні послуги, тобто субсидіантам прийдеться платити за комунальні послуги більше.Comments are closed.