Відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань призначення житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям « Офіційний портал Чернівецької міської ради
03.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
30 вересня поточного року відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради (далі-Комісія).

Комісією розглянуто 42 заяви з відповідними документами на предмет призначення державної житлової субсидії та 3 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям. За результатами розгляду поданих документів та актів обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників Комісією прийнято рішення про призначення субсидії 41 особі, 1 заявнику відмовлено в призначенні субсидії в зв’язку з відсутністю документального підтвердження факту навчання за кордоном одного з членів домогосподарства.

Крім того, 2 заявникам призначено допомогу як малозабезпеченим сім`ям. 1 заявнику відмовлено в призначенні допомоги в зв’язку з придбанням автомобіля, впродовж 12 місяців перед зверненням за призначенням допомоги, вартість якого перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім`ї.

За поданням районних управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради у зв’язку з прихованням  інформації про отримання доходів від продажу рухомого та нерухомого майна субсидіантами, змінами у складі сім`ї, подання недостовірних даних, перетину кордону членами домогосподарств, припинено надання житлової субсидії 16 особам.Comments are closed.