Відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На черговому засіданні комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради (далі-Комісія) розглянуто 155 звернень громадян щодо  призначення житлової субсидії. Основною підставою, що слугувало розгляду документів комісійно являлось вирішення питання призначення субсидії на зареєстрованих фактично проживаючих осіб в домогосподарствах.

По результатах розгляду документів заявників, беручи до уваги акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, керуючись п.25 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим  постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня1995 р. № 848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 807) (далі-Положення) прийнято рішення про призначення субсидії 152 заявникам. 3 особам відмовлено в призначенні субсидії відповідно до п.20 Положення, оскільки у членів домогосподарства заявників відсутні доходи за I-II квартал 2019 р.,і такі особи в цей  період перебували за кордоном сукупно більше 60 днів.

Крім вищезазначеного, за поданням районних управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення  за рішенням Комісії припинено надання раніше призначеної житлової субсидії 16 домогосподарствам в зв`язку з не повідомленням структурним органам з питань соціального захисту про зміни в складі сім`ї,  сімейного та майнового стану ( п.119 Положення).Comments are closed.