Відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
10.07.2019 р. відбулось чергове засідання Комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради ( далі-Комісія ).

Комісією розглянуто 142 заяви з відповідними документами щодо продовження надання житлових субсидій на неопалювальний період. Керуючись Положенням про порядок призначення житлових субсидій затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329) із змінами, внесеними згідно з рішенням Уряду та беручи до уваги результати обстежень матеріально – побутових умов проживання домогосподарств заявників Комісією прийнято рішення про призначення житлової субсидії 141 домогосподарству. Відмовлено в призначенні за безпідставністю 1 заявнику. Підставою відмови є відсутність підтверджуючих документів щодо фактичного місця проживання членів домогосподарства, які зареєстровані в даному домогосподарстві, але фактично не проживають.
Крім того, Комісією прийнято рішення про припинення виплати житлової субсидії 22 отримувачам та повернення виплачених коштів до державного бюджету в зв’язку з несвоєчасним повідомленням про наявність фактів, що впливають на подальше отримання субсидії та розмір призначеної субсидії ( зміна складу сім`ї, купівля нерухомості на суму, що перевищує 50 тис. грн., прийняття спадщини, несплата єдиного соціального внеску, тощо).
Рішенням Комісії призначено державну соціальну допомогу як малозабезпеченій сім`ї 1 багатодітній сім`ї.Comments are closed.