Відбулось чергове засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На черговому засіданні Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради (далі-Комісія) розглянуто 56 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо призначення ( продовження виплати) щомісячної адресної допомоги  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, інших видів державних соціальних виплат.

Керуючись Законом України від 20.10.2014 р. № 1706-VII « Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», постановами Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», від 05.11.2014 р. № 637 « Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», від 08.06.2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» Комісією прийнято рішення про призначення ( продовження) державних соціальних допомог 55 заявникам, 1 заявнику в зв’язку з відсутністю його за фактичним місцем проживання відмовлено у продовженні виплати щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

 Comments are closed.