Відбулось чергове засідання Комісії з питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На черговому засіданні комісії з питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (далі –Комісія) розглянуто 61 звернення громадян з відповідними документами на предмет призначення житлової субсидії та 1 звернення – щодо продовження виплати державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї.

По результатах розгляду наявних документів з врахуванням актів обстежень матеріально-побутових умов домогосподарств рішенням Комісії призначено житлову субсидію 58 домогосподарствам, 3 домогосподарствам відмовлено за безпідставністю відповідно до вимог п.20 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 №807 із змінами та доповненнями.
Керуючись п.10 Постанови КМУ від 24.02.2003р. «Про порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» державну соціальну допомогу як малозабезпеченій сім’ї призначено 1 заявнику.
Крім вищезазначеного, на підставі висновків проведених районними управліннями соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради перевірки інформації про склад сім’ї та зареєстрованих осіб, майнового стану , достовірності наданої інформації, керуючись п.119 Положення про порядок призначення житлових субсидій припинено надання раніше призначеної субсидії 33 домогосподарствам. Поновлено надання житлової субсидії 1 домогосподарств.Comments are closed.