Управління з питань праці департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради інформує « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Згідно з ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори укладаються всіма підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), які використовують найману працю і мають статус юридичної особи.

Реєстрація колективних договорів проводиться в управлінні з питань праці департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.  

На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їх відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їх розробці підприємствам, установам та організаціям міста.

Станом на 01.10.2019 року на підприємствах, в установах та організаціях міста різної форми власності укладено або пролонговано 1289 колективних договорів.      За 9 місяців 2019 року зареєстровано 130 колективних договорів (з них 1 угода), в тому числі 32 новоукладених, 98 пройшли повторну повідомну реєстрацію. Крім того, зареєстровано 112 змін та доповнень до діючих колективних договорів. При реєстрації колективних договорів 41-му підприємству, установі, організації міста направлено письмові рекомендації з питань колективно-договірного регулювання, надано 359 консультацій із зазначених питань.

На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їх відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їх розробці.          

 

– освіти – 248
– надання інших видів послуг – 191
– охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 148
– державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування – 142
– оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 143
– промисловості – 132

 

 Comments are closed.