Про забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб та деяких категорій осіб,які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2020р. порядок використання коштів за бюджетною програмою для надання грошової компенсації для придбання житла внутрішньо-переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції приведено у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік», яким головним розпорядником цих коштів визначено Міністерство у справах ветеранів України.

Постановою передбачено проведення перерахунку розміру грошової компенсації, у разі змін у складі сім’ї заявника, якому призначено грошову компенсацію (народження або смерть члена сім’ї, одруження/розірвання шлюбу, включення до складу сім”ї нових членів сім’ї, тощо) у разі, якщо у день подання заяви та документів грошова компенсація не виплачена або виплачена не в повному об’ємі.
Одночасно, Кабінет Міністрів України передав повноваження від Міністерства соціальної політики України до Міністерства у справах ветеранів України щодо здійснення виплати грошової компенсації для придбання житла учасника АТО/ООС з інвалідністю І-ІІ груп та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС, а також удосконалив механізм та порядок виплати цієї компенсації.
Відповідно до постанови Кабінет Міністрів України від 06.05.2020 р. № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. №799 субвенція за цією бюджетною програмою з держбюджету місцевим бюджетам спрямовується на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особам з інвалідністю І-ІІ групи, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, а також членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС.
Також уряд цією Постановою посилив захист отримувачів грошової компенсації за житло від недобросовісних забудовників у разі придбання житла шляхом інвестування в об’єкти житлового будівництва.
Зокрема, забудовник:
– не повинен мати проваджень у справі про банкрутство та не перебувати у стані припинення;
– повинен мати в наявності документи, що надають право на виконання будівельних робіт відповідного об’єкта, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, або декларацію про готовність об’єкта до експлуатації;
– повинен мати документи, що посвідчують право власності чи користування земельною ділянкою на якій здійснюється будівництво відповідного житлового об’єкта, або договір суперфіцію;
– підтверджувати документально строк прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта житлового будівництва, який не має перевищувати 24 місяці з дати укладання інвестиційного договору.Comments are closed.