Cтан виконання заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної реабілітації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС « Офіційний портал Чернівецької міської ради
03.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На виконання бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» департаментом праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради станом на 28 серпня 2019 р. забезпечено санаторно-курортним лікуванням 24 заявників із вищезазначеної категорії осіб на загальну суму 255838 грн.

Із 12 осіб, яких планується протягом року забезпечити послугами із психологічної реабілітації, забезпечено даними послугами на базі санаторію «Орізонт» ДП «Південь-Курорт-Сервіс» та ТОВ «Примор`я» на базі санаторію  ім. С.Лозо 11 осіб на загальну суму 113765,52 грн.

21 учасника АТО/ООС із 33 запланованих в поточному році щодо проходження професійної адаптації забезпечено даними на загальну суму 128800 грн.

Робота продовжується.Comments are closed.