Інформація про роботи відділу з питань дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин за 6 місяців 2019 року « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відділом з питань дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради проведено процедуру електронних державних закупівель ProZorro на оформлення міста до свят, виготовлення і розміщення соціальної реклами та укладені відповідні договори на суму 197 500,00 грн. та двічі процедуру електронних державних закупівель ProZorro на послуги з демонтажу рекламних конструкцій та вивісок на суму 40 000,00 грн.

З початку 2019 року працівники відділу співпрацювали з операторами реклами з приводу розміщення на рекламних конструкціях зображень соціальної реклами щодо проведення на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту обласного фольклорно-етнографічного свята «Від Різдва Христового до Йордану», «Повернись живим», «Притулок для тварин», «Міжнародний день води», «Геноцид 1915 року», «Я маю право», «Доступне житло»,«Герої наших сердець», «Військовий словник», про проведення у місті обласного етнографічного свята «Хліб наш насущний…»по програмі «Соціально – профілактична робота з питань здорового способу життя», про проведення ювілейного благодійного дитячого фестивалю «Буковинська мрія – 2019», про проведення молодіжного етнодуховного фестивалю «Обнова-Фест», «Техноспорт» з нагоди свята «День біблії», про проведення міжнародного турніру кубку Едуарда та Олександра Погодіних, про проведення в місті мистецького свята «Христос Воскрес! Воскресне Україно», про підняття іміджу Національної гвардії України в цілому і популяризації військової служби за контрактом,«Подарую в добрі руки котів та собак»та інше.

Відділом щомісячно здійснюється облік та контроль надходжень коштів до міського бюджету за тимчасове користування місцями розташування зовнішньої реклами на території міста.

Надходження коштів до міського бюджету за тимчасове користування місцями розташування зовнішньої реклами на території міста зростають.

Станом на 01.07.2019р. від розміщення зовнішньої реклами на території міста до міського бюджету надійшло 2 307,8тис.грн.

 Comments are closed.