Інформація про роботу трудового архіву при виконавчому комітеті міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У 2007 році в м. Чернівці створено трудовий архів при виконавчому комітеті міської ради, який розміщується за адресою вул. Бетховена, 5.

Основними завданнями архіву є приймання, опрацювання та зберігання документів з кадрових питань та документів тимчасового зберігання ліквідованих підприємств, установ, організацій, що діяли на території міста; надання відповідних довідок громадянам при досягненні ними пенсійного віку для нарахування пенсій та інших документів. На даний час в трудовому архіві зберігається 20500 справ прийнятих від 350 ліквідованих підприємств та організацій. Нажаль далеко не всі підприємства передали архівні документи до трудового архіву.

Коли в 90-х роках розпочався процес приватизації, ліквідації державних підприємств, створення комерційних структур частина документів була втрачена.

Недосконалість законодавчої бази призвела до того, що питання забезпечення збереженості документів з особового складу довго не вирішувалося, лише в 2003р. в Законі України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у ст.34 було закріплено процедуру зберігання і передавання документів з особового складу при ліквідації підприємств.

Аби покращити можливість підтвердження законних прав громадян України, зокрема під час оформлення пенсії, наказом Міністерства юстиції України від 14.03.2013р. № 430/5 затверджено Перелік видів документів, пов’язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у разі ліквідації підприємств, установ, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду.

Під час розроблення цього Переліку було використано Перелік типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів затверджений наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2012р. № 578/5.

Доводимо до відома голів ліквідаційних комісій та ліквідаторів установ, підприємств, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду, що цей Перелік використовується трудовим архівом при відборі документів, що приймаються на зберігання.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *