28.07.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


У рамках реалізації в Чернівцях Європейської ініціативи «Угода мерів», запровадженої з метою створення і підтримки енергоефективності, відновлювальних джерел енергії та впровадження планів дій сталого енергетичного розвитку міст.

Докладніше…

У сквері на Соборній площі Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) відкрито громадську арт-інсталяцію «Невидимі», покликану привернути увагу до проблеми торгівлі людьми і розповісти реальні історії постраждалих осіб, які живуть серед нас, але часто залишаються непоміченими.

Докладніше…

Поточний ремонт ділянки дороги розпочато на вул. Щербанюка. Для ремонту обрано ділянку від вул.Аксеніна до вул.Достоєвського, яка перебуває в найгіршому стані і де рухається громадський транспорт. Вартість робіт становить 270 тис. грн., виконує їх комунальне підприємство «МіськШЕП». Поточний ремонт цієї ділянки дозволить забезпечити проїзд громадського транспорту у осінньо-зимовий період.
Докладніше…

280 тисяч гривень виділити на ремонт фасаду житлового будинку, де встановлено меморіальну дошку Митрополиту Андрею Шептицькому на названій у його честь в Чернівцях вулиці пропонує депутатам на черговій сесії міської ради міський голова Олексій Каспрук.

Докладніше…

У 2014 році у зв’язку з нападом тварин за медичною допомогою в лікувальні установи Чернівців звернулося 715 осіб, у тому числі 204 дитини. За І півріччя 2015 року – 296 осіб, у тому числі – 92 дитини. За 2014 рік та 6 місяців поточного року у Чернівцях  випадків захворювання на сказ серед населення не зареєстровано.
Докладніше…

У Чернівцях у 113-ти житлових будинках є проблеми з щільністю димових та вентиляційних каналів. З метою недопущення нещасних випадків під час   використання газу в побуті, уникнення випадків каліцтва і смерті у таких будинках один раз у два місяця за бюджетні кошти здійснюється обстеження димових і вентиляційних каналів для встановлення їх придатності до відведення продуктів згорання від побутових газових приладів. Докладніше…

Розглянути можливість створення Асоціації областей і міст України, які співпрацюють в басейні Дунаю, за прикладом колег із ЄС запропонував головам Чернівецької, Одеської, Івано-Франківської та Закарпатської обласних рад Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 3 заявки, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Тестування стартапів «ІdeaDayBukStartUP» експертами та громадськістю відбудеться 29 липня о 18.30 в Галерії Ратуші. Захід проходить під гаслом «Маленькі ідеї можуть змінити світ!». Його проводить ЧМГО “Фонд «Буковина інноваційна» спільно з міською владою в рамках “Громадської ІТ-кластерної ініціативи”, навчальної програми “BukStartUP” та конкурсу стартапів “bukowebi@” з метою підтримки буковинської екосистеми старт-апів.

Докладніше…

У погожі літні дні багато людей надає перевагу відпочинку на свіжому повітрі, прогулянці в парку, пікніку у лісі або на дачі. Докладніше…

План дій сталого енергетичного розвитку міста Чернівців на 2015-2020 роки (ПДСЕР) презентують 28 липня у міській раді (каб.105). Докладніше…

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні 28 липня відкриє у Чернівцях громадську арт-інсталяцію «Невидимі». Відкриття та прес-конференція відбудуться о 14:00 на площі Соборній (сквер).
Докладніше…

За останній тиждень у Чернівцях народилось 98 дітей: 43 хлопчики та 55 дівчаток. У пологовому будинку №1 народилося 28 хлопчиків і 35 дівчаток, у пологовому будинку №2 – 15 хлопчиків та 20 дівчаток.

У Центрі культури «Вернісаж» 23 липня відбулося відкриття виставки «Чари козацького письма» Заслуженого художника України, художника Чернівецької обласної організації Національної Спілки художників України, професора кафедри мистецьких дисциплін Кам`янець–Подільського Національного університету ім.І.Огієнка Бориса Негоди. Докладніше…

Питання заборони розміщення літнього майданчика, який може спричинити порушення пішохідної доступності та акустичного режиму спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №2, було розглянуто 25 липня на нараді за участю секретаря міської ради Ярослава Кушнірика, керівника департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, головного архітектора міста, голів депутатських комісій міської ради з питань бюджету та фінансів, економіки, підприємництва та туризму, земельних відносин, будівництва та архітектури, а також представників обласної ради, батьківського комітету та адміністрації школи-інтернату, підприємця, директора облмуздрамтеатру ім. Ольги Кобилянської. Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про проведення повторного конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із земл...
Конкурс не відбувся
Увага! Відключення від електропостачання
Через ремонтні роботи без водопостачання залишилися кілька вулиць у центрі Чернівців
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Про публікацію інформації про конкурс на заміщення вакантних посад
Увага! Відключення від водопостачання
Результати конкурсу на заміщення вакантних посадCторінка 1 з 1,6611234...1020...Остання »