26.11.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Меморандум про спільні дії міського голови та депутатів міської ради в інтересах громади, кожного чернівчанина задля розвитку міста Чернівці запропонував  укласти Олексій Каспрук на першій зустрічі з новообраними депутатами, яка відбулася 25 листопада за участю голови Чернівецької міської виборчої комісії Чернівецької області Сергія Бостана. Докладніше…

На виконання рішення Шевченківського районного суду м.Чернівців від 19 листопада та додаткового рішення зазначеного суду від 25 листопада цього року розпорядженням міського голови Олексія Каспрука Руслана Сербінчука було поновлено на посаді генерального директора КП МТК «Калинівський ринок» з 2 квітня 2014 року.
Докладніше…

Упродовж 20-23 листопада чернівчани сплатили за спожиту воду 389,30 тис. грн.  Станом на 1 листопада заборгованість населення становила 11 059,8 тис. грн.

Докладніше…

Понад 30 чернівчан отримають матераіальну допомогу. З них 28 чоловік є учасниками АТО або членами сімей учасників АТО. Розмір встановленої допомоги складає 500 гривень. Таке рішення прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.
Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вулиці Авангардній, сьогодні, 25 листопада, з 10.00 до 21.00 від водопостачання будуть відключені будинки по вул. Руській, 222, 222Б, Авангардній, 45,49, 49А, 51, 53, 57.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 9 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

23 листопада відбулось засідання робочої групи з розробки Програми економічного і соціального розвитку міста Чернівців на 2016 рік.
Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету міської ради 26 травня 2015 року затверджено розміри дольової участі мешканців багатоквартирних будинків при виконані робіт з енергозбереження. Від 60 до 80 % робіт фінансує міський бюджет, від 20 до 40 % – мешканці. Докладніше…

До Дня пам’яті жертв голодоморів в бібліотеці-філії №4 пройшла акція пам’яті «Свічка 33-го не згасне». Докладніше…

64-й річниці від дня народження співака, народного артиста України, лауреата Національної премії імені Т.Шевченка Назарія Яремчука присвячується традиційний фестиваль української сучасної естрадної пісні. Докладніше…

У бібліотеці – філії №21 відбулась презентація нових книг відомого буковинського журналіста, літератора, фольклориста, краєзнавця Михайла Ревуцького. Докладніше…

Управлінням освіти міської ради, загальноосвітніми навчальними закладами здійснюється цілеспрямована робота щодо реалізації законодавства про освіту, зокрема Законів України «Про загальну середню освіту», «Положення про допризовну підготовку юнаків», «Про концепцію допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання».

Докладніше…

Черговим прикладом співпраці мешканців міста Чернівців з міською радою стало проведення ремонту фасаду житлового будинку по вулиці 29 Березня, 38. Його було зроблено на умовах співфінансування.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 4 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Станом на сьогодні  із заявами щодо оформлення субсидій до районних управлінь праці та соціального захисту населення звернулись 17740 чернівчан. Докладніше…
Оголошення
Результатати конкурсу на заміщення вакантної посади
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Увага! Відключення від водопостачання
До дня народження Назарія Яремчука в Чернівцях відбудеться фестиваль
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Перекриття руху
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
У Чернівцях відбудеться ХІV Фестиваль з кулінарного мистецтва “Буковинська гостинність”
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,7501234...1020...Остання »