26.10.2016


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціНезважаючи на те, що термін обрання управителів (суб’єкт підприємницької діяльності) для багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ, продовжено до липня 2017 року, чернівчани трьох багатоповерхівок вже незабаром матимуть Управителя в особі ПП «Ремжитлосервіс». Докладніше…

Доповнено перелік місць в Чернівцях, які відводяться для встановлення павільйонів очікування зупинок міського електротранспорту. Зупинки знаходитимуться по вул.У.Кармелюка, біля будинку №67 та між будинками №66 і 68. Відповідне рішення ухвалено на засіданні виконавчого комітету міської ради 25 жовтня 2016 року.

за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Благодійний Фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA (далі – конкурс).
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з підключення до міських мереж водопостачання та водовідведення індивідуального житлового будинку №25-А на вул. Ставропольській з 22.00 27 жовтня до 6.00 28 жовтня та з 22.00  28 жовтня до 6.00 29 жовтня  буде повністю перекрито рух транспорту в районі перехрестя вулиць В. Винниченка та У. Кармелюка.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

– Руська – чистка о/к з промивкою
Докладніше…

Протягом доби 26 жовтня 2016 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами:
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 11 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з підключення до міських мереж водопостачання та водовідведення індивідуального житлового будинку №25-А на вул. Ставропольській до 1 листопада повністю перекрито рух транспорту на ділянці від будинку № 22 до перехрестя з вул. В. Винниченка під час проведення робіт.
Докладніше…

Упродовж січня – вересня 2016 року до міського бюджету м. Чернівців надійшло 1346356,3 тис. грн., що складає 81,4% до уточнених річних планових показників (1654562,1 тис. грн.). Порівняно з відповідним періодом 2015 року надходження до міського бюджету м. Чернівців зросли на 334923,4 тис. грн. або 33,1%.
Докладніше…

У період підвищення захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції в осінньо-зимовий період відмічається і ріст захворюваності на вітряну віспу.
Докладніше…

Чергове засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат відбулось 24 жовтня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Середюка.
Докладніше…

Завтра, 26 жовтня, до Чернівців прибуде близько двохсот пасажирів волонтерського агітаційного потягу «Труханівська січ». Це переважно студентська молодь, яка виступає на підтримку української армії і єднання Сходу і Заходу.
Докладніше…

Ключі та ордер на 3-кімнатну квартиру багатодітній родині вручив у сесійній залі Ратуші міський голова Олексій Каспрук. Майя Одайник виховує 10-х дітей – 4-х хлопчиків і 6-х дівчаток.
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує про проведення конкурсу з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення пересувних тимчасових споруд з торгівлі кавою та кавовими напоями, орієнтовною площею 4 – 8 кв.м. згідно схеми зонального розподілу території міста Чернівців.
Докладніше…

З 24 жовтня 2016 року у виконавчих органах міської ради розпочато впровадження нової версії електронної системи документообігу Megapolis.DocNet що використовує хмарні технології з можливістю роботи в ОС Windows, Android, IOS.
Докладніше…
Оголошення
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Позачергова сесія міської ради скликається 26 жовтня
Оголошується конкурс на розміщення пересувних тимчасових споруд з торгівлі кавою та кавовими напоям...
Оголошення про проведення конкурсу з надання права на користування окремими елементами благоустрою ...
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Ентузіастів, Комарова, Головна, Героїв Майдану, Воробке...
Оголошення про результати земельних торгів у формі аукціону, який відбувся 12.10.2016р
Орган приватизації м. Чернівці запрошує взяти участь у приватизаційному аукціоні з продажу таких об...Cторінка 1 з 2 0701234...1020...Остання »