24.10.2016


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціРайонні управління соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради приймають городян за місцем реєстрації місця проживання.
Докладніше…

Станом на 24.10.2016р. в державній програмі надання житлових субсидій задіяно понад 35 тисяч домогосподарств. Впродовж поточного року за призначенням субсидій вперше звернулось 8949 домогосподарств, з яких призначено субсидій – 7326, 1623 звернення перебуває в стадії опрацювання.
Докладніше…

24 листопада у Києві відбудеться щорічний V Міжнародний форум «Польський бізнес день», який традиційно виступає майданчиком для розвитку польсько-українських торгово-економічних стосунків, комерційної співпраці та інвестування.

Докладніше…

З настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, збільшується ймовірність виникнення пожеж. Як зауважує міський відділ УДСНС, причинами загорянь в цей період переважно стають порушення правил пожежної безпеки при користуванні обігрівальними і газовими приладами, несправне пічне опалення та електромережа.
Докладніше…

Ресторану на вул. Ярослава Мудрого, 64-Б рішенням виконавчого комітету міської ради до 11 жовтня 2017 року продовжено нічний режим роботи з 10.00 до 04.00.
Докладніше…

Подаємо графік підвозу води автоцистернами до житлових будинків 24 жовтня.
Докладніше…

Електронна петиція щодо асфальтування вул. Сюсюри та провулка Миру біля ДНЗ 46, набрала 255 голосів.
Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста в межах асигнувань, передбачених департаменту праці та соціального захисту населення міської ради на 2016 рік надано фінансову підтримку кільком організаціям.
Докладніше…

Чернівецькі рятувальники спільно з представниками громадських організацій провели для студентів Чернівецького педагогічного коледжу ім. Ю. Федьковича акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Ініціаторами заходу стали рятувальники міського відділу УДСНС. Також до акції долучилися представники Товариства Червоного хреста і Добровільного пожежного товариства.
Докладніше…

У зв’язку з продовженням терміну виконання аварійно – ремонтних робіт на каналізаційному колекторі водопостачання в районі вулиць: П.Орлика (Гайдара), Героїв Майдану (Червоноармійська) Комарова, Івасюка, пров. Ентузіастів, Ентузіастів, П.Кільцева, Парковий проїзд, Воробкевича, Бульвар Героїв Крут (БГС), Головна (від Комарова до П.- Кільцевої), Руська 219-235 буде відсутне водопостачання до 22.00 год. 24.10.2016 р.

Докладніше…

З нагоди 65-річчя від дня народження співака, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

– Руська (з-д «Гравітон») – чистка о/к з промивкою

– Руська ( від М. Олімпіади – «Гравітон») – чистка о/к Докладніше…

Протягом доби 24 жовтня 2016 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами:
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 4 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

В зв’язку з продовженням терміну виконання аварійно – ремонтних робіт на каналізаційному колекторі водопостачання в районі вулиць П.Орлика (Гайдара), Героїв Майдану (Червоноармійська), Комарова, Івасюка, пров. Ентузіастів, Ентузіастів, П.Кільцева, Парковий проїзд, Воробкевича, Бульвар Героїв Крут, Головна ( від Комарова до П.Кільцевої) буде відсутнє до 10.00 год. 24 жовтня. Докладніше…
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з надання права на користування окремими елементами благоустрою ...
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Ентузіастів, Комарова, Головна, Героїв Майдану, Воробке...
Оголошення про результати земельних торгів у формі аукціону, який відбувся 12.10.2016р
Орган приватизації м. Чернівці запрошує взяти участь у приватизаційному аукціоні з продажу таких об...
Департамент економіки Чернівецької міської ради повідомляє !
Про зберігання протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку щодо обрання упра...
Оголошення про проведення Дня депутата
Оголошення про чергове засідання сесії Чернівецької міської ради
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Б. Хмельницького)
Відбудеться громадське обговорення проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних гро...Cторінка 1 з 2 0671234...1020...Остання »