30.08.2016


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДля створення комфортніших умов при отриманні адміністративних послуг філія Центру надання адміністративних послуг в Садгірському районі, в слід за оформленням послуг з реєстрації фізичних осіб підприємців, з 05.09.2016 року розпочинає прийом заяв з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
Докладніше…

Затверджено оновлений склад постійно діючої міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті міської ради з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення при відмові споживачів від централізованого теплопостачання у Чернівцях.

Докладніше…

Музичний майстер-клас Allerweltorchester – Global Band із Сюзанне Зассе та Мартіном Крацшем (Бремен, Німеччина) відбудеться 15 – 18 вересня у Чернівцях.
Докладніше…

Компанія ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-Україна» пропонує програму з Енергоефективності об’єктів соціальної сфери. В рамках програми пропонується утеплення фасадів покрівель будівель і монтаж універсальних Модульних Автоматизованих котелень, які працюють на альтернативному паливі з швидко відновлювальних джерел енергії.
Докладніше…


Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

– Кордуби – встановлення зварної решітки
Докладніше…

Станом на 29.08.2016р. в державній програмі житлових субсидій задіяно 30 тис. 932 домогосподарств, з яких 6 тис. 166 звернулось за наданням субсидій вперше в поточному році. Як свідчить аналіз звернень попередніх років, з початком опалювального сезону, отримавши платіжні повідомлення з оплати житлово-комунальних послуг, особливо з централізованого теплопостачання, кількість звернень громадян за оформленням житлових субсидій суттєво зростає.
Докладніше…

Протягом доби 30 серпня 2016 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами:
Докладніше…

СИСТЕМИ  ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 3 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування для перевезення пасажирів затвердив виконавчий комітет міської ради. У переліку 43 автобусні маршрути. На 17-ти з них пільгові категорії громадян зможуть користуватися безкоштовним проїздом без обмежень.
Докладніше…

У зв”язку з аварійною ситуацією на вулиці Севастопольській (район будинків №№32-36) рух транспорту на цій вулиці тимчасово припинений до 22 години. Рух маршрутного автобусу №10 організовано через вулицю Головну з розворотом біля зупинки “Резерв” (біля пам”ятника Чернівецькому трамваю).

У зв’язку із появою рекламних оголошень з продажу квартир в житловому комплексі «Прутська корона», який розташований на вул. Прутській 29-Б, Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує чернівчан, що за даною адресою будівництва житла не передбачено. Докладніше…

Ресторану на вул. О. Кобилянської,5 рішенням виконавчого комітету міської ради до 23 серпня 2017 року продовжено нічний режим роботи з 10.00 до 02.00.
Докладніше…

Відсутність у замовника будівництва необхідної дозвільно-погоджувальної документації виявила робоча група, створена міським головою Олексієм Каспруком для з’ясування законності будівництва ЖК “Егоїст” на вул. Головній,265 –У. Докладніше…

Іноземці, які перебувають в Україні, можуть бути тут не довше часу, передбаченого візою або не довше часу, передбаченого міжнародними угодами між Україною і країною їх походження, якщо між країнами встановлений безвізовий режим.
Докладніше…

На другому засіданні клубу «Бібліотека і місто» у Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського з нагоди 160-ї річниці від дня народження Івана Франка зібралося чимало чернівчан.

Докладніше…
Оголошення
Відділ з державної реєстрації речових прав Чернівецької міської ради запрошує
Оголошення про чергове засідання сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про проведення Дня депутата
Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону
Про проведення земельних торгів у формі аукціону
У виборах Громадської ради візьмуть участь представники 133 громадських організацій
Про результати відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності та погодження звітів про оцінку з...
Конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарс...
Щодо встановлення на території Чернівецької області «синього (потенціальна загроза)» рівня терорист...
Про зберігання протоколу зборів співвласників про обрання управителя будинку № 7 на вул. Гулака-Арт...Cторінка 1 з 2 0091234...1020...Остання »