24.09.2017


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДля вирішення проблеми реструктуризації боргів водоканалу за спожиту електроенергію та надання цьому підприємству фінансової підтримки міський голова Олексій Каспрук скликав позачергову сесію Чернівецької міської ради 25 вересня о 10.00.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з заміни каналізаційних мереж до будинку №30 на вул. В. Кочубея вчастково обмежено рух транспорту в районі проведення робіт.
Докладніше…

З нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля у сесійній залі Ратуші відбулися урочисті збори. Чернівецький міський голова Олексій Каспрук привітав працівників дошкільних закладів міста з професійним святом та вручив листи подяки за багаторічну сумлінну, творчу працю і вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.
Докладніше…

У Чернівцях відбудеться засідання робочих груп з підвищення ефективності в сферах місцевих фінансів та освіти в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».
Докладніше…

Дев’ять нових капітально відремонтованих ігрових альтанок відтепер мають вихованці дошкільного навчального закладу №33 «Оселя талановитих».
Докладніше…

Для домогосподарств, які використовують централізоване опалення, субсидія у жовтні та квітні нараховувалась відповідно до рішень органу місцевого самоврядування залежно від погодних умов подачі теплоносія.
Докладніше…

7 жовтня 2017 року у м.Запоріжжя з нагоди святкування Дня міста на Прибережній магістралі відбудеться Покровський ярмарок. Ярмарок є продовженням традицій і звичаїв Запорізького козацтва і отримав назву на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.
Докладніше…

Для покращення умов перебування пацієнтів з обмеженими можливостями та маломобільних груп населення у МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» в ході ремонту проведено облаштування пандусу, придбання гінекологічного крісла з електроприводом, розміщення стоянки транспорту.
Докладніше…

Згідно «Правил реєстрації місця проживання» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. №207 батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.
Докладніше…

Ветеранів-учасників партизанського і підпільного руху з нагоди Дня партизанської слави привітали сьогодні у Ратуші. За активну громадянську позицію та патріотичне виховання молоді Подякою Чернівецького міського голови і грошовою винагородою відзначено Варвару Лєбєдеву, Миколу Прокопчука, Наталію Толмач та Володимира Чалого.
Докладніше…

Під час проведення легкоатлетичних змагань «Буковинська миля» 24.09.2017 року з 11 години до 14 години буде закорочено рух тролейбусів на тролейбусних маршрутах №1 та №6 до кільця на проспекті Незалежності та змінено схеми руху автобусів на міських автобусних маршрутах.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням легкоатлетичних змагань «Буковинська миля» 24 вересня з 11.00 до 14.00 буде повністю обмежено рух транспорту по площі Соборній та з 11.30 до 13.00 по вул. Героїв Майдану на ділянці від площі Соборної до вул. О. Щербанюка.

Публікуємо графік засідань постійних комісій міської ради по розгляду матеріалів, які виносяться на розгляд 38 сесії міської ради VІІ скликання.
Докладніше…

На об’єкті «Будівництво каналізаційного колектору від РКНС №8 до вул. Таджицької (вулиці Ізмайлівська-Білоруська-В.Гречаного-Паркова-Ізяславська-Таджицька) в м. Чернівці» тривають будівельні роботи.
Докладніше…

У зв’язку з установкою приладу обліку холодної води на ТРП-1(Комарова,7А по виконанню інвестиційної програми 22.09.2017 року з 10:00 год. до 18:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинки: вул. Воробкевича – 1; 1А; 3; 3А; 5; 7; 9; 11; 13; 15; вул. Комарова – 9; 9А 9Б; 7; 7А; пров. Ентузіастів – 4; 12; 14; вул. Ентузіастів, 4; вул. Івасюка та прилеглі.
Докладніше…
Оголошення
Міський голова Олексій Каспрук для вирішення проблем водоканалу скликав позачергову сесію міської р...
Оголошення про проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою площі Собо...
Маршрути руху громадського транспорту 24 вересня тимчасово зміняться
Увага! Перекриття руху транспорту (площа Соборна, вул. Героїв Майдану)
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Воробкевича, Комарова)
Завершено реєстрацію на участь у виставках-продажах під час святкування Дня міста на локаціях «Міст...
Увага! Перекриття руху транспорту! (вул. Ф. Достоєвського)
Увага! Перекриття руху транспорту! (вул. Руська)
Позачергова сесія Чернівецької міської ради відбудеться 22 вересня
Увага! Перекриття руху транспорту! (вул. Б. Хмельницького)Cторінка 1 з 2 3971234...1020...Остання »