29.11.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Сьогодні, 28 листопада, у Чернівцях біля Пам’ятного каменя на розі вулиць Руської та Шевченка відбулися поминальні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони життя і здоров’я людей на виробництві та профілактики травматизму невиробничого характеру утворено Раду з питань безпечної життєдіяльності населення.
Докладніше…

Чернівецьке міське управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області продовжує щотижневий епідеміологічний аналіз захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання серед населення міста. Докладніше…

Субкредитний договір про залучення позики в сумі 17 млн. євро від Уряду ФРН через німецький державний банк розвитку KfW для модернізації системи водопостачання Чернівців одностайно погоджено на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулося 26 листопада у Києві. В роботі комісії взяли участь Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та начальник КП «Чернівціводоканал» Сергій Дзезик. Докладніше…

26 листопада з нагоди 82-ї річниці пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. у Центральному Палаці культури народний драматичний театр презентував виставу “Голодомор” (режисер – Іван Данилін).
Докладніше…

Учні четвертих та сьомих класів, які досі навчаються без підручників, отримають книжки для навчання до кінця 2015 року. Про це з парламентської трибуни заявив заступник міністра освіти Андрій Гевко.
Докладніше…

До розчистки від снігу доріг, тротуарів у Чернівцях 26- 27 листопада було задіяно 30 одиниць техніки комунальних підприємств та 339 працівників, в т.ч. 321 двірник КЖРЕП та ПП, що надають послуги з обслуговування житлового фонду та утримання прибудинкових територій. Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 6 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

За період з 19.11.15 по 25.11.15 року зареєстровано 141 осередок інфекційних захворювань, повідомляють у міському управлінні Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області. Докладніше…

Погодження та затвердження печаткою звітів за листопад – грудень 2015 року  про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період підприємствами, установами та організаціями міста Чернівців відбудеться з 30 листопада по 3 грудня 2015 року  за адресами: 
Докладніше…

Станом на 26 листопада 2015 року електронна петиція щодо асфальтування вул. Шухевича (колишня Дубінська) поблизу Господарського ринку набрала 261 підпис. Ініціатором петиції є Вікторія Теліщак.
Докладніше…

Свято «Український ярмарок» відбулось у початковій школі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Під час нього учні разом із батьками торгували випічкою, прикрасами та саморобками.

Докладніше…

Упродовж 24-25 листопада чернівчани сплатили за спожиту воду 326,3 тис. грн.  Станом на 1 листопада заборгованість населення становила 11 059,8 тис. грн.

Докладніше…

З 25 листопада по 10 грудня у Чернівцях проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Психологічною службою «Телефон довіри» відкрито «гарячу лінію» за телефонами 57-15-15 та 095 932-15-15 на тему «Попередження насильства у сім’ї».
Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради спрямовано кошти цільового фонду соціально-економічного розвитку міста для надання фінансової підтримки для проведення заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів: Чернівецькій обласній організації УТОС – 2500 грн; Чернівецькій міській громадській організації «Комітет багатодітних матерів, дітей-інвалідів та дітей сиріт» – 4000грн.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Обмеження руху транспорту
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Результатати конкурсу на заміщення вакантної посади
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,7531234...1020...Остання »