11.02.2016

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Електронна петиція щодо надання офісного приміщення для міського товариства інвалідів-спинальників “Мрія” набрала 253 підписи.
Докладніше…

У Центрі надання адміністративних послуг міської ради за участю секретаря виконавчого комітету міської ради Олега Стецевича відбулися щорічні підсумкові збори. Під час зібрання присутніх було поінформовано про заходи Центру за 2015 рік.
Докладніше…

У Чернівецькому Національному університеті імені Ю. Федьковича відбувся круглий стіл «Вирішення проблеми поводження з побутовими відходами в Україні. Регіональний аспект».

Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 3 заявки, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Пенсіонери, інваліди, чорнобильці, діти з багатодітних родин мають право на безкоштовний проїзд у Чернівцях на всіх тролейбусних маршрутах та тринадцяти соціальних автобусних маршрутах. Цей порядок діє без жодних змін. Такої домовленості досягнуто 9 лютого на зустрічі міського голови Олексія Каспрука з перевізниками.

Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по ліквідації витоку холодної води на розі вулиць Заводська-Коломийська з 19:00 год. 09.02.2016 року до 20:00 год. 10.02.2016 року буде відсутнє водопостачання на вул.: Заводська № 5, 7, 9, 22, Галицькій шлях, Смоленська, О.Вільшини, 4-й пров. Заводський та прилеглі.

Докладніше…

Про деталі стороннього втручання у роботу сервісу «Електронних петицій» міської ради розповіли сьогодні у Ратуші заступник начальника юридичного управління Микола Юзьків, начальник відділу комп’ютерно-технічного забезпечення Валерій Маніліч, начальник відділу звернень громадян Ніна Собіль та керівник інформаційних проектів компанії Langate Сергій Кушнір.

Докладніше…

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради у сесійній залі Ратуші було розглянуто сім проектів. Із них чотири отримали позитивну оцінку експертів.

Докладніше…

З 8 лютого відновлено навчальний процес у всіх школах міста, тож посилено контроль за проведенням протиепідемічних та дезінфекційних заходів в закладах освіти.

Докладніше…

Понад 1200 кілограмів гуманітарної допомоги від голандського фонду “Stichting Eemsmond helpt de Polen” протягом січня-лютого 2016 року роздано 252 сім’ям учасників АТО. Продуктові, гігієнічні набори та іграшки вручали представники міської організації товариства «Червоного хреста».

Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 2 заявки, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

За період з 25 вересня 2015 року по 7 лютого 2016 року, за даними оперативного моніторингу, з приводу гострих респіраторних вірусних захворювань в тому числі грип за медичною допомогою звернулось 37632 осіб або 14,6% мешканців м. Чернівців.

Докладніше…

У зв’язку із проведенням робіт з перекладки каналізаційної мережі на вулиці С. Руданського буде повністю перекрито рух транспортних засобів на ділянці від №43 до вулиці У. Кармелюка 3 9 до 12 лютого. Буде частково обмежено рух в районі проведення робіт з 13 до 18 лютого.
Докладніше…

Інспекцією з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради з 1 по 8 лютого складено 23 адміністративні протоколи.
Докладніше…

У день 30-річчя з дня загибелі воїна-афганця Петра Ткачука чернівчани зібралися, щоби вшанувати його пам’ять. Міський голова Олексій Каспрук, мати Петра Сільвія, родина та друзі дитинства поклали квіти і свічки до могили героя, на честь якого названо одну із чернівецьких вулиць.

Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення води (р-н вул. Коломийської)
Увага! Відключення від водопостачання
8 лютого від водопостачання буде відключено низку вулиць. Підвіз води здійснюватиметься автоцистерн...
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт з експертної грошов...
Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради
2 лютого від водопостачання буде відключено низку вулиць міста
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,8321234...1020...Остання »