28.05.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


У Центрі культури “Вернісаж” 1 червня відбудеться відкриття виставки екзаменаційних творів випускників Чернівецької художньої школи ім. М.Івасюка. Експозиція буде проводитись з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Докладніше…

29 травня у Будинку естетики та дозвілля (вул. Шепетівська, 5) відбудеться прем’єра вистави “Вітер над Курултаєм”, присвячена річниці з дня депортації кримськотатарського народу.
Докладніше…

26 травня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».
Докладніше…

На капітальний ремонт Будинку скорботи та піднавісу на Центральному кладовищі передбачено 400 тисяч гривень. Роботи, які вже майже завершено, виконують дві підрядні організації – ТОВ «ЛК Машинері» та «Памір-Буд». У Будинку скорботи облаштовано ритуальний зал та холодильну камеру, дві вбиральні, зал очікування. Про це повідомив директор КП «Спецкомбінат» Василь Воронюк. Докладніше…

Будівництво водопровідних вводів до міської лікарні №4, що на вул.І.Підкови у Садгорі, розпочало ТОВ «КМ-Буд». Вартість цих робіт становить 232 419,00 грн.
Докладніше…

Капітальний ремонт міжбудинкових проїздів розпочато у Чернівцях. Зокрема, комунальне підприємство «МіськШЕП» вже розпочало підготовчі роботи та виставило бордюри для капітального ремонту міжбудинкових проїздів на вул.Небесної Сотні, 12А-15 та бул.Героїв Сталінграду,10-12.
Докладніше…

У Будинку культури творчої молоді «Автограф» пройшов святковий концерт колективів художньої творчості «Автографи любові».
Докладніше…

Рух тролейбуса №1 був заблокований більш ніж на півгодини на вулиці Франка внаслідок неправильної парковки двох автомобілів. Три тролейбуси були змушені простоювати, доки працівники ДАІ шукали водіїв авто.
Докладніше…

У приміщенні торгово-економічного інституту розпочав роботу «Маркетинговий форум-2015». Його відкрили Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер.

Докладніше…

На підтримку військових в зоні АТО 30 травня на Соборній площі відбудеться благодійний концерт “З вірою в майбутнє”
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 14 заявок, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер та міський голова Олексій Каспрук відкриють Маркетинговий Форум-2015, який працюватиме 28 травня у Чернівцях.
Докладніше…

Упродовж 25-26 травня чернівчани сплатили за спожиту воду 346,8 тис. грн.  Станом на 1 травня заборгованість населення становила 8 618,2 тис. грн.

Докладніше…

У зв’язку з проведенням велопробігу 30 травня з 9.00 до 13.00 буде частково обмежено рух транспорту за маршрутом руху: площа Соборна, вул. Героїв Майдану, просп. Незалежності, вул. Головна, вул. Комарова, вул. Воробкевича, вул. Південно-Кільцева, вул. Головна, паркінг ТРЦ “Депот”.
Докладніше…

Перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Про це наголошують у Чернівецькому міському відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.

Докладніше…
Оголошення
Інформація про результати конкурсу на право укладення договорів оренди нежитлових приміщень
Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про результати земельних торгів у формі аукціону по продажу земельних ділянок
Оголошення про перенесення Дня депутата та чергової сесії міської ради
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н. вул. Підкови та Учительської)
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н. вул. Хотинської)
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,5931234...1020...Остання »