30.06.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


У Будинку культури творчої молоді «Автограф» відбувся тематичний турнір з інтелектуальних ігор, присвячений Дню Конституції України.
Докладніше…

На Центральному кладовищі Чернівців 30 червня відбулася панахида-спомин пам’яті народного артиста України Назарія Яремчука.
Докладніше…

Нову структуру та загальну чисельність виконавчих органів Чернівецької міської ради затвердила сесія. У зв’язку з неутворенням районних рад після чергових місцевих виборів кількість працівників виконавчих органів скоротилася на 67 одиниць – з 495 до 428 осіб. Створено також комісії з проведення ліквідації районних у місті рад.

Докладніше…

Зміни до Регламенту, які підвищують доступність та прозорість у роботі міської ради, внесено на сесії 30 червня Зміни до Регламенту міської ради готувалися за рекомендаціями та за участю представників громадських організацій.
Докладніше…

У рамках реалізації Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства комунальної власності територіальної громади Чернівців впродовж 2014 року на капітальний ремонт та реконструкцію житлового фонду районними в місті радами було освоєно 6534,0 тис.грн. в тому числі по районах – Шевченківський -2167,7тис.грн; Першотравневий – 3729,8 тис.грн.; Садгірський – 636,5тис.грн.
Докладніше…

Тематичний концерт аматорських колективів Центрального палацу культури м. Чернівців “Співаєм тобі, Україно” з нагоди Дня Конституції України відбувся цього вік-енду на Театральній площі. Для жителів та гостей міста виступали: народний оркестр народної музики “Буковина”, народний духовий оркестр та народний вокальний жіночий гурт “Козацька Берегиня”.
Докладніше…

Депутати Чернівецької міської ради дали згоду на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста від житлово-будівельного кооперативу «Перший буковинський» позамайданчикових інженерних мереж каналізації діаметром 160мм протяжністю 21,0п.м та двох шахтних колодязів діаметром 1,5м вартістю 50335 грн, що знаходяться біля житлових будинків на вул. Буковинській.
Докладніше…

Хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Чернівців на 2010-2014 роки обговорювали депутати на сесії міської ради 30 червня.
Докладніше…

Усі підприємства, крім державних та комунальних підприємств, зобов’язані встановити свого кінцевого бенефіціарного власника.
Докладніше…

У зв’язку із проведенням земляних робіт з підключення будинку №25 на вул. В. Винниченка до міських мереж водопостачання та водовідведення 1 та 2 липня буде частково обмежено рух транспорту в районі проведення робіт.
Докладніше…

Студентство, викладачі, ректор Чернівецького Національного університету Степан Мельничук та представники влади взяли участь у закладенні капсули на місці відновлення пам’ятника першому ректору ЧНУ Костянтину Томащуку
у Центральному парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.

Докладніше…

На засіданні архітектурно-містобудівної ради відбувся розгляд ескізних пропозицій оформлення панно за пам’ятником Т.Шевченку на Центральній площі.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 5 заявок, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Сьогодні, 26 червня, у приміщені Чернівецької обласної філармонії відбулись урочистості до Дня Конституції України. На засіданні були присутні голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова обласної Ради Михайло Гайнічеру та секретар міської ради Ярослав Кушнірик.

Докладніше…

26 червня відбулось чергове засідання комісії з розгляду питання про внесення змін і доповнень до Статуту територіальної громади м.Чернівців та нормативно-правових актів, що регулюють порядок участі членів територіальної громади міста у вирішенні питань місцевого значення.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Обмеження руху транспорту
Оголошення про проведення земельних торгів
Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради
Частково буде перекрито рух транспорту
По вулиці Зеленій буде організовано односторонній рух
Оголошення про результати конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведе...
Оголошення про результати конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведе...
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про скликання чергової сесії Чернівецької міської радиCторінка 1 з 1,6291234...1020...Остання »