24.07.2016

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини
МИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
26 липня 2016 року о 18:00 в галереї «Ратуша» відбудеться лекція Наталії Отріщенко «Зрозуміти місто: досвід соціології».
Докладніше…

23-24 липня у Чернівцях відбудуться змагання з бейсболу, баскетболу, футболу та шахів.

Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

– вул. Миколаївська – ч/к з промивкою спецмашиною «Крот»;

– вул. Б. Хмельницького- виготовлення перехвату.
Докладніше…

СИСТЕМИ  ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 8 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

До 1 серпня проект “Спільний простір” розшукує затишне місце в житлових районах Чернівців, де живуть активні та відповідальні мешканці, які готові долучитись до створення дитячого майданчика для своєї громади.
Докладніше…

Виділити  з міського бюджету 11,2 млн. грн. КП «Чернівціводоканал», 9,6 млн. грн. – Чернівецькому тролейбусному управлінню та 5,9 млн.грн.  – МКП «Чернівцітеплокомуненерго»  вирішила  21 липня позачергова сесія  міської ради. Виділені кошти  підуть на поповнення статутного фонду цих підприємств та будуть спрямовані на оплату спожитих ними енергоресурсів, погашення боргів з виплати зарплати та податків. Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

– вул. Миколаївська – ч/к з промивкою спецмашиною «Крот»;

– вул. Б. Хмельницького- виготовлення перехвату.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 2 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Звернення до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з вимогою призупинити дію урядової постанови №315, якою з 1 травня ц.р. запроваджені нові роздрібні ціни на газ, до офіційного оприлюднення економічно обгрунтованої складової ціни на газ прийняла 20 липня позачергова сесія міської ради.
Докладніше…

У Центрі культури «Вернісаж» (вул. І.Франка, 15) 21 липня відбудеться відкриття виставки чернівецьких фотокореспондентів Василя Салиги та Максима Козменка “Чернівці: ФОТОДУАЛІЗМ”. Початок о 16.00.
Докладніше…

На реконструкцію кінотеатру ім. Івана Миколайчука під кіно мистецький центр з бюджету розвитку міста цього року виділили 4 млн. грн., на будівництво нового закладу культури у мікрорайоні «Рогізна» – 2,5 млн. грн.
Докладніше…

Понад 3,8 млн. грн. цього року спрямували на капітальний ремонт лікувального корпусу міської лікарні №1 ( колишня залізнична лікарня) , 1,5 млн. грн. – капітальний ремонт педіатричного корпусу міської дитячої лікарні на вул. Буковинській, 720 тис. грн. – капітальний ремонт приміщень амбулаторії на Роші. Докладніше…

На будівництво, добудову та ремонт дитсадків і шкіл за рахунок бюджет розвитку цього року виділили понад 37 мільйонів гривень.
Докладніше…

Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства міської ради, станом на 20 липня 2016 року вже завершено роботи з капітального ремонту вул.М.Коцюбинського, вул.І.Підкови, ремонту тротуарів на вул.Л.Кобилиці, капітального ремонту поверхневого водовідведення від вул.Білоруської, 83 до озера,  а також капітальні ремонти міжбудинкового проїзду на вул.Ф.Полетаєва, міжбудинкового проїзду від вул.М.Коперніка до будинку № 21-А на вул.О.Щербанюка, міжбудинкового проїзду  вул.Руській, 219-А, Б, В, Г. Докладніше…

Титульні списки будівництва об`єктів житла і соціальної сфери департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на 2016 рік затвердив виконавчий комітет міської ради. На виконання цих робіт понад 101,2 млн. грн. спрямовано   з бюджету розвитку та. та 2,2 млн. грн. із залишку коштів, що утворився в бюджеті на початок цього року.
Докладніше…
Оголошення

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Оголошення про прийняття протоколу загальних зборів співвласників на зберігання
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н вул. Ізяславської, Гручаного)
Увага! Відключення від водопостачання (р-н вул. Хотинської)
Оголошення про результати приватизаційного аукціону з продажу об’єктів комунальної власності міста
Графік засідань постійних комісій міської ради з розгляду матеріалів, які виносяться на розгляд 10 ...
Увага! Відключення від водопостачання (р-н вул. Хотинської)
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Оголошення про зберігання протоколу загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про об...Cторінка 1 з 1 9751234...1020...Остання »