29.05.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Виклики енергоефективності та муніципальний енергоменеджмент стануть провідними темами конференції, що відбудеться 3-4 червня в Чернівцях.
Докладніше…

Сьогодні, 29 травня, у Чернівцях офіційно запрацював міський пляж по вулиці Донбасівській, територію якого визначено місцем масового відпочинку населення на воді в межах міста у весняно-літній період 2015 року. До послуг відвідувачів – дитячий та волейбольний майданчики, кафе, туалети, роздягальні і душові, а також лежаки. За безпекою на воді стежать рятувальники.
Докладніше…

Наслідки пожежі та ступінь знищення майна мешканців будинку 52 по вул.Сагайдачного вивчає комісія, яка створена в Першотравневій районній раді на чолі з заступником голови районної ради Сергієм Обшанським.
Докладніше…

28 травня під головуванням секретаря Чернівецької міської ради Ярослава Кушнірика відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення питання відновлення пам’ятника Пієта в м.Чернівцях.
Докладніше…

На виконання Указу Президента України, Типового положення про центр професійної реабілітації інвалідів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики, учасники антитерористичної операції з обмеженими можливостями можуть безкоштовно отримувати послуги з професійної реабілітації із здійсненням медичного спостереження або медичної реабілітації в Буковинському Міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів (надалі – Центр). Докладніше…

За період з 21.05.15 по 27.05.15 року зареєстровано 79 випадків осередків інфекційних захворювань. В ході епідеміологічних розслідувань виявлено 343 контактних особи, вжито заходів щодо попередження виникнення аналогічних захворювань, проведено комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів.
Докладніше…

Сьогодні у всіх чернівецьких школах, гімназіях та ліцеях відбулося свято останнього дзвоника. З вітальним словом до випускників 31-ї школи звернувся Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, до школи №5 завітали заступник міського голови Георгій Леонтій та начальник управління освіти міської ради Георгій Олійник, до гімназії №7 – секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик. Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 12 заявок, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

У Центрі культури “Вернісаж” 1 червня відбудеться відкриття виставки екзаменаційних творів випускників Чернівецької художньої школи ім. М.Івасюка. Експозиція буде проводитись з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Докладніше…

29 травня у Будинку естетики та дозвілля (вул. Шепетівська, 5) відбудеться прем’єра вистави “Вітер над Курултаєм”, присвячена річниці з дня депортації кримськотатарського народу.
Докладніше…

26 травня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».
Докладніше…

На капітальний ремонт Будинку скорботи та піднавісу на Центральному кладовищі передбачено 400 тисяч гривень. Роботи, які вже майже завершено, виконують дві підрядні організації – ТОВ «ЛК Машинері» та «Памір-Буд». У Будинку скорботи облаштовано ритуальний зал та холодильну камеру, дві вбиральні, зал очікування. Про це повідомив директор КП «Спецкомбінат» Василь Воронюк. Докладніше…

Будівництво водопровідних вводів до міської лікарні №4, що на вул.І.Підкови у Садгорі, розпочало ТОВ «КМ-Буд». Вартість цих робіт становить 232 419,00 грн.
Докладніше…

Капітальний ремонт міжбудинкових проїздів розпочато у Чернівцях. Зокрема, комунальне підприємство «МіськШЕП» вже розпочало підготовчі роботи та виставило бордюри для капітального ремонту міжбудинкових проїздів на вул.Небесної Сотні, 12А-15 та бул.Героїв Сталінграду,10-12.
Докладніше…

У Будинку культури творчої молоді «Автограф» пройшов святковий концерт колективів художньої творчості «Автографи любові».
Докладніше…
Оголошення
Інформація про результати конкурсу на право укладення договорів оренди нежитлових приміщень
Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про результати земельних торгів у формі аукціону по продажу земельних ділянок
Оголошення про перенесення Дня депутата та чергової сесії міської ради
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н. вул. Підкови та Учительської)
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н. вул. Хотинської)
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,5941234...1020...Остання »