02.05.2016

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці
Дорогі чернівчани! 

Щиро  вітаю з Великим Днем Христового Воскресіння!

Ця радісна і світла подія зміцнює нашу віру у тріумф добра і справедливості, впевненість, що любов та співчуття здатні здолати  нелегкі випробування, які  випали сьогодні  на долю України.
Докладніше…

Дозволи на розміщення пересувних тимчасових споруд (ПТС) для провадження підприємницької діяльності у Чернівцях надаватимуть на конкурсі. Про це на брифінгу у Чернівецькій міській раді повідомила головний архітектор міста Наталія Хілько.
Докладніше…

Згідно з розпорядженням Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, КП «Чернівецьке тролейбусне управління» та автоперевізники всіх форм власності 1 травня повинні організувати роботу громадського транспорту, починаючи з 5-ї години ранку. Таке рішення прийнято з метою забезпечення перевезення мешканців міста в день свята Великодня.

У ході весняного місячника санітарної очистки та благоустрою прибрано 256 дворів, 22 сквери (щотижнево), 212 дитячих майданчики (щотижнево) та 32 горища. Ліквідовано 374 стихійних сміттєзвалища.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 3 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Міський голова Олексій Каспрук директором комунального підприємства «Притулок для тварин» призначив Василя Виноградова. З ним укладено строковий трудовий контракт до 31 жовтня цього року.
Докладніше…

У перелік адміністративних послуг, що надаються в Центрі надання адміністративних послуг, входить видача будівельного паспорта (внесення змін до будівельного паспорта) для будівництва індивідуальних житлових будинків, дачних та садових будинків загальною площею до 300 кв. м.
Докладніше…

На великоднє свято «Христос воскрес – воскресне Україна» працівники бібліотеки-філії №4 запросили учнів 5-го класу ЗОШ №30 (кер. Яремко Оксана Георгіївна) та вихованців притулку для дітей ( дир. Янчук Жанна Степанівна).
Докладніше…

З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці відбулося відзначення переможців міського огляду-конкурсу «Краще підприємство житлово-комунального господарства щодо організації роботи з охорони праці та техніки безпеки».
Докладніше…

Електронна петиція щодо встановлення сучасної конструкції “I love Chernivtsi” в центрі міста для туристичної привабливості та промоції Чернівців набрала 252 підписи.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 6 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Memorandum

Концепцію реновації одного із існуючих просторів міста Чернівці презентувала 26 квітня у Ратуші компанія «Град Інвест» – інвестор та девелопер проекту.
Докладніше…

Електронна петиція щодо передавання паркової зони по вул. Київській на баланс КЖРЕП 6 для постійного обслуговування набрала 250 голосів.
Докладніше…

На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено перелік місць на території міста Чернівців, які відводяться для встановлення павільйонів очікування зупинок міського електро- та автомобільного транспорту.

Докладніше…

Упродовж 25-26 квітня чернівчани сплатили за спожиту воду 319,8 тис. грн.  Станом на 1 квітня заборгованість населення становила 10607,7 тис. грн.

Докладніше…
Оголошення
У роботі сесії міської ради оголошено перерву
Оголошення про конкурс з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної ...
Увага відключення від водопостачання (вул. Героїв Майдану, Миру)
Увага відключення від водопостачання
Увага відключення від водопостачання
Увага відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання. Підвіз води
Оголошення про конкурс з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної ...
Увага! Відключення від електропостачанняCторінка 1 з 1,9061234...1020...Остання »