01.08.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


У Ратуші 23-м сім’ям учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції міський голова Олексій Каспрук вручив гуманітарну допомогу з міста-побратима Чернівців Коніна. Вони отримали продуктові набори та шкільні рюкзаки з навчальним приладдям для дітей.

Докладніше…

28 липня відбулося чергове засідання комісії з розгляду питання про внесення змін і доповнень до Статуту територіальної громади м. Чернівців та нормативно-правових актів, що регулюють порядок участі членів територіальної громади міста у вирішенні питань місцевого значення.
Докладніше…

З 29 по 31 липня 2015 року у Києві перебувала з робочою місією пані Єва Вітт, Директор Банку розвитку KfW по Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії.
Докладніше…

За період з 23.07.15 по 29.07.15 року зареєстровано 101 осередок інфекційних захворювань. В ході епідеміологічних розслідувань виявлено 252 контактні особи, вжито заходів щодо попередження виникнення  аналогічних захворювань, проведено комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів.
Докладніше…

В Україні ведеться боротьба з терористичними угрупуваннями на сході держави і всі сили направленні на припинення бойових дій та захист мирного населення. Громадська свідомість населення України зросла в рази, та все ж окремі особи і їх поплічники намагаються залякати мирних людей або ж створити обставини, що можуть негативно вплинути на мирні плани керівництва держави.
Докладніше…

Всього зареєстровано 11 випадків захворювання, з них 9 дітей госпіталізовано в кишкове інфекційне відділення обласної дитячої клінічної лікарні м.Чернівці, 2 лікуються амбулаторно (відмовились від госпіталізації). 1 дитина виписана додому з заключним діагнозом: функціональна диспепсія; у двох хворих дітей висіяно Salmonella enteritidis. Докладніше…

Координаційна рада UN-Habitat в Україні інформує про продовження Проекту Програми Розвитку ООН (ПРООН) «Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України» щодо сприяння у формуванні та організації фінансування Місцевої інвестиційної програми розвитку малого та середнього підприємництва міста на період до 2025 року, орієнтованої на створення і збереження робочих місць та залучення інвестицій у розвиток експортного потенціалу підприємств Чернівців. Докладніше…

Змінити суспільну думку щодо можливостей і потенціалу людей з інвалідністю мають на меті учасники благодійного велопробігу “Бачу! Можу! Допоможу!”. Про це вони повідомили на прес-конференції у Чернівецькій міській раді.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 7 заявок, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Чат-конференція за участю Чернівецького міського голови Олексія Каспрука відбулася на порталі БукІнфо. В межах двох годин прямого віртуального спілкування Олексій Каспрук відповідав на різні запитання чернівчан, не оминаючи і гострих.
Докладніше…

Звернення до Президента України з клопотанням до 30-х роковин Чорнобильської трагедії оголосити 2016 рік – Роком вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС прийнято на черговій сесії Чернівецької міської ради.
Докладніше…

Упродовж 28-29 липня чернівчани сплатили за спожиту воду 332,5  тис. грн.  Станом на 1 липня заборгованість населення становила 9284 тис. грн.

Докладніше…

Бета-версії стартапів було презентовано на ІІІ заході «Idea Day BukStartUP» під гаслом «Маленькі ідеї можуть змінити світ!» 29 липня у дворику Ратуші. Зустріч організували ЧМГО ‘”Фонд «Буковина інноваційна» спільно з міською владою в рамках “Громадської ІТ-кластерної ініціативи”, навчальної програми “BukStartUP” та конкурсу стартапів “bukowebi@”.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 4 заявки, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Вісім дітей, які відвідують дитсадок №38, було госпіталізовано 25-29 липня в обласну дитячу лікарню зі скаргами на підвищення температури та нудоту.
Перший випадок госпіталізації стався 25 липня, другий та третій – 27-28 липня. Батьки перших трьох дітей хворобу із відвідуванням дитсадка не пов’язували.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Обмеження руху транспорту
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про проведення повторного конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із земл...
Конкурс не відбувся
Увага! Відключення від електропостачання
Через ремонтні роботи без водопостачання залишилися кілька вулиць у центрі Чернівців
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Про публікацію інформації про конкурс на заміщення вакантних посадCторінка 1 з 1,6641234...1020...Остання »