29.03.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


З 25 по 27 березня у Києві відбулась туристична виставка UITT 2015 «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм». У ній взяли участь понад 220 учасників з різних країн світу. Серед іноземних туристичних компаній та фірм – представники, Грузії, Узбекистану, Болгарії, Греції, Словакії, Домінікани, Ізраїлю, Єгипту, Кіпру, Таїланду, інших країн. Україну на виставці представляли Одеська, Херсонська, Львівська, Закарпатська, Київська, Миколаївська Івано-Франківська, Волинська області. Докладніше…

На сесії міської ради, яка відбулася 26.03.2015 року внесено зміни до міського бюджету м. Чернівців на 2015 рік.

Докладніше…

У зв’язку з набранням чинності з 1 квітня 2015 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» №213-VІІІ від 02.03.2015, тимчасово, з 1 квітня по 31 грудня 2015 року, працюючим особам, пенсійна виплата яких перевищує 150 % прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (1423,50 грн.), у період роботи пенсія виплачується в розмірі 85 % призначеної суми, однак не менше, ніж 1423,50 грн. Докладніше…

Чернівці відзначають 71-у річницю визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. Пам’ять загиблих вшанували представники буковинської влади і громадськості покладанням квітів до Меморіалу воїнам-визволителям на Соборній площі.
Докладніше…

У рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою відділом з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневого району організовано екологічну акцію з прибирання берегових смуг озера на вул. Винниченка, колишнього озера на вул. Жасмінній та лісопаркової смуги Чернівецького аеропорту. Докладніше…

Рішення про скасування з 1 січня 2016 року районного поділу міста Чернівці шляхом ліквідації Шевченківського, Першотравневого та Садгірського районів, прийняла 26 березня сесія міської ради.
Докладніше…

На підтримку чернівецьких спортсменів-кандидатів на участь в Олімпійських іграх з міського бюджету виділено 50 тисяч гривень. Таке рішення прийнято 26 березня на сесії міської ради.

Докладніше…

Спільне патрулювання міліціонерів та добровольців-активістів Чернівецької Самооборони майдану започатковано у Чернівцях два тижня тому. Його мета – забезпечення громадського порядку, упередження терористичних актів, інших протиправних дій.

Докладніше…
Оголошення
Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Про публікацію інформації про конкурс на заміщення вакантних посад
До уваги суб’єктів господарювання!
Увага! Відключення від водопостачання
Про публікацію інформації про конкурс на заміщення вакантних посад
Оголошення про результати земельних торгів у формі аукціону по продажу права оренди
Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою
Оголошення про результати конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою
Оголошення про результати конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведе...Cторінка 1 з 1,5251234...1020...Остання »