04.03.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. В МіськРЕМ на контролі виконання знаходяться 3 заявки, які пов’язані з відключенням від електропостачання споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Оновлений тролейбус №214, який працює на 4-му маршруті, 3 березня о 10.25 на вул.Університетській потрапив у невеличке ДТП. Коли водій тролейбуса пропускав пішоходів, водій автомашини «Волга» зачепив і пошкодив бампер тролейбуса. Потерпілих у цій автопригоді немає. На місце події було викликані працівники ДАІ. Водій тролейбуса дав необхідні у таких випадках пояснення, пройшов медичне обстеження. Пояснення надали також свідки ДТП.

Докладніше…

50 конструкцій та 100 інформаційних стендів для розміщення оголошень встановлять впродовж двох місяців у Чернівцях. На це в міському бюджеті передбачено 181 тисячу гривень.

Докладніше…

Звіт про фактично використані кошти і надані послуги за 2014 рік по ПП “Садгора-Сервіс” Садгірського району, яке надає послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.
Докладніше…

З 4 березня по 11 квітня 2015 року в Чернівцях проводитиметься щорічний весняний місячник санітарної очистки та благоустрою.
Докладніше…

Командир військової частини, яка формувалася у Чернівцях, а нині виконує завдання в Херсонській області, звернувся до Чернівецького обласного військового комісаріату з проханням посприяти у забезпеченні цієї військової частини бронежилетами та кулезахисними шоломами.
Докладніше…

З 27 лютого по 2 березня у селі Мигове відбулася VII Зимова Студентська республіка. Тема цьогорічних інтелектуальних змагань – «Прихід до влади нових політичних суб’єктів з метою радикальної модернізації України».
Докладніше…

Окремий відділ мобілізаційної роботи з 1 березня ц.р. запрацював у Чернівецькій міській раді. Новий структурний підрозділ створено на виконання вимог ст.5 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Рішенням сесії міської ради його штатний розклад затверджено у складі трьох одиниць.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Перекриття руху транспорту
Увага! Відключення від електропостачання!
Оголошення про конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від газопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключено газопостачання!
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про закритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію будівництва житлового бу...Cторінка 1 з 1,4991234...1020...Остання »