03.09.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Чернівецьке міське управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області продовжує щотижневий епідеміологічний аналіз захворюваності  серед населення міста.

Докладніше…

Упродовж 1-2 вересня чернівчани сплатили за спожиту воду 342,2  тис. грн.  Станом на 1 вересня заборгованість населення становила 9 472,7 тис. грн.

Докладніше…

Відбулось чергове засідання робочої групи під головуванням заступника міського голови Георгія Леонтія з вивчення питання щодо оголошення кладовищ по вул.Зеленій в м.Чернівцях історико-культурним заповідником державного значення.
Докладніше…

Рішенням 68 сесії Чернівецької міської ради VI скликання прийнято в комунальну власність територіальної громади міста цілісний майновий комплекс державного закладу «Вузлова клінічна лікарня станції Чернівці державного територіального галузевого об’єднання “Львівська залізниця». Цей заклад буде реорганізовано в юридичну особу комунальну медичну установу «Міська лікарня №1».
Докладніше…

Засідання архітектурно-містобудівної ради відбудеться 4 вересня о 14:00 у міській раді. На нього запрошуються представники проектних організацій, архітектори і зацікавлені особи.

Докладніше…

Для вшанування учасників антитерористичної операції Чернівецькою міською радою оголошено конкурс на кращу проектну пропозицію виготовлення ескізу пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО, який в подальшому можна буде встановлювати на фасадах будівель, в яких проживали або навчалися герої, які ціною свого життя відстоювали незалежність нашої держави, виборювали мир для нашої країни, зберігали її цілісність та єдність.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання:   частота   струму  50 Гц.    На контролі  виконання  знаходиться 1 заявка  пов’язані з  відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Роботи з благоустрою парку Шіллера проводяться працівниками тресту зеленого господарства та протизсувних робіт. Вони скошують бур’яни, вирізають самосів і сухостій, вивозять сміття.
Докладніше…

Із сумом повідомляємо, що цей світ на 92-му році життя покинув Володимир Борисов, ветеран війни, який був незмінним фотографом Чернівецької міської ради упродовж 13-ти років.

Докладніше…

На начальника відділення забезпечення Новоселицького районного військового комісаріату майора Валентина Безрядіна за підсумками проведеного службового розслідування накладено дисциплінарне стягнення. Про це міського голову Олексія Каспрука проінформував військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Віталій Чурай.

Докладніше…

Упродовж 28-31 серпня чернівчани сплатили за спожиту воду 590,0 тис. грн.  Станом на 1 серпня заборгованість населення становила 8 945,4 тис. грн.

Докладніше…

Відомому літературознавцю і мистецтвознавцю Анатолію Добрянському, який суттєво вплинув на духовно-інтелектуальне життя Чернівців, 26 серпня виповнилося б 80 років.

Докладніше…

30 дітей, які відпочивали в таборі «Гославіц» на запрошення президента міста-побратима Коніна Йозефа Новіцкі, повернулися до Чернівців. Завдяки продуманій польськими партнерами програмі відпочинку, діти мали змогу познайомитися з традиціями та історичними пам’ятками республіки Польща.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання:  частота   струму  50 Гц.    На контролі  виконання  знаходиться 3 заявки,  пов’язані з  відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Через аномальну спеку міський голова Олексій Каспрук доручив скоротити тривалість урочистих заходів з нагоди Дня знань, що відбуваються на відритому повітрі в освітніх закладах міста, забезпечити їх супровід медиками, у випадку погіршення самопочуття для надання допомоги оперативно залучати бригади швидкої допомоги.

Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель:
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Конкурс на право укладення договору оренди нежитлового приміщення:
Увага! Відключення від електропостачання
Оголошення про громадське обговорення з питання перейменування низки вулиць міста
Зареєстровано подані забудовниками декларації про початок виконання будівельних/підготовчих робіт
Отримано дозвіл на виконання будівельних робіт ПП “ПППМ” і ТзОВ «ГІПЕРБУД КАПІТАЛ»
Отримано дозвіл на виконання будівельних робіт ПАТ «Укрнафта»Cторінка 1 з 1,6961234...1020...Остання »