07.10.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Вулицями Чернівців тепер їздитимуть сучасні автомобілі для поливу вулиць, прибирання снігу та розкиданння піску. Їх закупили за кошти місцевого бюджету.

Докладніше…

6-7 жовтня у Чернівцях за участю Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Національного університету «Львівська політехніка», Київського Національного університету будівництва і архітектури відбулася Міжнародна конференція, присвячена 125-річчю з дня народження відомого архітектора Фрідріха Кізлера, його внеску в розвиток сучасної архітектури України і Світу.
Докладніше…

Проект «Допомога стомованим хворим щодо соціальної адаптації в суспільстві», який став одним із переможців муніципального конкурсу соціальних грантів, дозволив надати допомоги 61 хворому. Про це повідомила радник міського голови Аліна Круглецька.

Докладніше…

8 жовтня у Чернівецькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ проходитиме ІІ Студентський фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «СВЯТО ГАРБУЗА – 2015», присвячений Всесвітньому Дню кулінара.
Докладніше…

3-4 жовтня у загальноосвітній школі №5 з нагоди Дня міста відбулися щорічні відкриті змагання Чернівців зі скелелазіння (болдерінгу) на штучному рельєфі “Кубок Буковини 2015″.
Докладніше…

Всесвітньо відомому архітектору Фрідріху Кізлеру з нагоди його 125-річного ювілею встановили меморіальну дошку на фасаді будинку, по вулиці Заньковецької, 7, у якому він жив.

Докладніше…

Депутати Чернівецької міської ради ухвалили рішення про назви вулиць в новоствореному мікрорайоні на вулиці Лукіяновича. Там з’являться вулиці: Козацька, Волонтерська, Євгена Коновальця, Георгія Нандріша, Олени Теліги, Опришківська.
Докладніше…

Упродовж 2-5 жовтня чернівчани сплатили за спожиту воду 446,2  тис. грн.  Станом на 1 жовтня заборгованість населення становила 10 068,1 тис. грн.

Докладніше…

У рамках Тижнів Німеччини в Україні у Чернівцях, під час святкування Дня міста з 2 по 4 жовтня, за підтримки проекту «Енергоефективність у громадах» на пішохідній вулиці Ольги Кобилянської діяв мобільний пункт консультаційного супроводу та порад з енергоефективності.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 3 заявки, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

У Києві відбувся 22-й Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM’2015. Ця туристична виставка є однією з найпотужніших в Україні, з року в рік набуваючи все більшого визнання серед фахівців туристичного бізнесу України, країн СНД, близького та далекого зарубіжжя. Найбільші туристичні компанії об’єдналися на головну осінньому подію ринку подорожей, щоб знайти ефективні шляхи взаємодії.
Докладніше…

Учасників міського студентського відеоконкурсу «Чернівці – молодіжне місто», організованого «Студентською радою Буковини» за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагородили у Ратуші.

Докладніше…

Пілотний проект «Система електронних закупівель» у тестовому режимі для розпорядників коштів міського бюджету та міських комунальних підприємств запрацює у Чернівцях з 1 листопада цього року. Розпорядження про запровадження пілотного проекту підписав міський голова Олексій Каспрук.
Докладніше…

На офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет створено сторінку, на якій мешканці міста матимуть змогу перевірити свої дані в реєстрі виборців, знайти контакти територіальних виборчих комісій та ознайомитися із особливостями та перебігом місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Перейти на сторінку можна за посиланням http://chernivtsy.eu/portal/informatsiya-dlya-vybortsiv. Докладніше…

7 жовтня в Будинку естетики та дозвілля Чернівців з нагоди Дня міста відбудеться звітній концерт народного вокально-інструментального ансамблю “Метроном” під назвою “Місто мого натхнення”.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Перекриття руху транспорту
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про результати засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної ді...
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Оголошення про конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Перекриття руху транспорту
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,7011234...1020...Остання »