18.04.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Перше засідання громадської консультативної ради з питань охорони культурної спадщини відбулося у Чернівцях і було приурочене до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць. До складу ради увійшли 27 відомих чернівчан – науковців, архітекторів, будівельників, художників, дизайнерів, мистецтвознавців, музейних працівників, представників національно-культурних товариств, громадських активістів.
Докладніше…

19 квітня у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка представники релігійних конфесій Чернівців та Буковини проведуть спільний благодійний концерт «Великодній передзвін».
Докладніше…

З метою вивчення питання відновлення пам’ятника Пієти в Чернівцях створено робочу групу на чолі з секретарем Чернівецької міської ради Ярославом Кушніриком. До складу групи увійшли архітектори, історики, працівники виконавчих органів міської ради, депутати.
Докладніше…

19 квітня у місті Чернівцях під егідою міжнародної молодіжної громадської організації «Європейський Молодіжний Парламент-Україна» та за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді міської ради відбудеться сесія «Європейського молодіжного парламенту».
Докладніше…

17 квiтня o 16.00 відбудеться відкриття «Весільного сезону 2015» у «Палаці урочистих подій м. Чернівців» (вул.О.Кобилянської, 29).
Докладніше…

Комунальні підприємства “МіськШЕП” і “Міськсвітло” завершують роботи із встановлення опор і світодіодних ліхтарів для підствітки пішохідних переходів у Чернівцях (пілотний проект).

Докладніше…

Самовільна зовнішня реклама так званих «чорних рекламістів» на електроопорах, зупинках громадського транспорту, парканах, деревах, різних об’єктах благоустрою засмічує місто, завдає шкоди містобудівному середовищі, туристичній привабливості Чернівців. Подолати це явище, нагадати чернівчанам про необхідність дотримуватися у місті вимог Правил благоустрою спільними зусиллями взялися МКП «Реклама» та районні ради. Про це на брифінгу повідомив в.о. директора МКП “Реклама” Тарас Унгурян. Докладніше…

З метою вивчення питання розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності публічного акціонерного товариства «Чернівецький хлібокомбінат» створено комісію на чолі з директором департаменту економіки міської ради Ярославом Городеньским. До складу комісії увійшли працівники виконавчих органів міської ради та депутати міської ради. Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. В МіськРЕМ на контролі виконання 4 заявки, які пов’язані з відключенням від електропостачання споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Упродовж 14-15 квітня чернівчани сплатили за спожиту воду 448,9 тис. грн.  Станом на 1 квітня заборгованість населення становила 8 947,1 тис. грн.

Докладніше…

Розпорядженням міського голови Олексія Каспрука створено робочу групу з метою реалізації проекту «Модернізація системи міського електротранспорту в Чернівцях» на чолі з заступником міського голови Марією Порчук.

Докладніше…

Майже 40 мільйонів гривень цього року передбачено у Чернівцях спрямувати із бюджету розвитку на ремонт доріг та міжбудинкових проїздів. Титульний список об’єктів, які ремонтуватимуть за ці кошти, затвердив виконавчий комітет міської ради.
Докладніше…

У рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою відділом з питань благоустрою, санітарії та екології організовано акцію з прибирання зелених зон від початку вул. Калинівської до вул. Зеленої та на розі вулиць Зеленої і Калинівської із залученням учнівської молоді загальноосвітніх шкіл № 14 та № 16.
Докладніше…

Сьогодні відбулась зустріч заступника міського голови Марії Порчук із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові паном Мірославом Кліма. Окрім протокольної частини відбулося обговорення подальшої співпраці та реалізації спільних проектів у Чернівцях. Основна увага була приділена використання туристичного потенціалу, розвитку інфраструктури, транскордонного співробітництва та залученню іноземних інвестицій.

Докладніше…

У Чернівцях проводиться робота по  прибиранню вуличного замету вулиць міста. Вакумно-підмітальні машини працюють згідно графіку, розпочинаючи роботу о 22.00 та завершуючи прибирання о 7.00.

Докладніше…
Оголошення
Оголошення про скликання чергової сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про проведення Дня депутата
Увага! Відключення від водопостачання
Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу земельних ділянок
Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу земельних ділянок
КП «Чернівціводоканал» повідомляє
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про результати конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведе...
Оголошення про конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,5491234...1020...Остання »