29.09.2016


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на розі вул. Руської–Української до 6.00 30 вересня без водопостачання будуть наступні вулиці: Руська, Українська, провулок Український, Шептицького, Вірменська, Маяковського, Саксаганського та прилеглі.
Докладніше…

Напередодні свята Дня міста на Театральній площі 30 вересня о 18.00 відбудеться молебень “За мир, за Чернівці!”. У ньому візьмуть участь представники близько 20-ти різних конфесій.
Докладніше…

Чернівцях на вулиці Героїв Майдану, на зупинці «Колос», з’явилось інформаційне електронне табло, на якому висвітлюється час прибуття найближчих тролейбусів. Докладніше…

На 13-й сесії міської ради прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернівці» трьом видатним чернівчанам. Таке звання отримають – Йосип Ельгісер (посмертно), Леонід Затуловський і Олександр Суров. Докладніше…

У Центральному палаці культури в рамках заходів до Дня міста та відзначення Міжнародного дня людей поважного віку, Дня ветерана, Дня вчителя, Дня музики підопічних відділення соціально-побутової адаптації комунального центру «Турбота» привітали директор центру Ірина Давня, а також директор музичної школи №1 Ольга Максименко.
Докладніше…

Електронна петиція щодо перейменування вулиці «Михайла Щепкіна» на «Ігора Чеховського», набрала 260 голосів.
Докладніше…

Із сумом повідомляємо про загибель Михайла Довганя – працівника житлово-комунального господарства міста. Невблаганна смерть забрала чоловіка під час роботи на 53-му році життя.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:
– Дзержика, Садгірська – промивка труб водовідведення

– Заставнянська – чистка оглядових колодязів
Докладніше…

милосердяЧернівецька міська рада надасть грошову допомогу в сумі 40000 грн. (без оподаткування) на лікування Ксенії Петровської, яка постраждала внаслідок страшної аварії, що сталась в Румунії. На даний момент дівчина перебуває в комі у лікарні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернівецької міської ради на черговому засіданні 27 вересня 2016 року.

Протягом доби 29 вересня 2016 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами:

Докладніше…

СИСТЕМИ  ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 5 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням святкових заходів до Дня міста відбудеться обмеження руху транспортних засобів на площах: Театральній, Центральній, Соборній, Філармонії, площі Пресвятої Марії. А також на вулицях: Турецькій, Шкільній, А.Шептицького, М. Емінеску, Банковій, Є. Гакмана, І. Франка, Головній, С. Бандери, А. Міцкевича, Кафедральній та провулку Шкільному. Докладніше…

1 та 2 жовтня, з нагоди святкування Дня міста, чернівчани та гості міста їздитимуть у міському електротранспорті безкоштовно.
Докладніше…

Традиційно напередодні Дня міста та з нагоди вшанування людей поважного віку довгожителі нашого міста приймали вітання і грошову допомогу від Чернівецької міської ради.
Докладніше…

Чернівецька міська рада доводить до Вашого відома, що відповідно до п. 2, п.3 статті 91 Кодексу цивільного захисту України, в 2017 навчальному році на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області будуть проводитись на контрактній основі функціонального навчання осіб керівного складу та інших фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Руська, Українська)
Департамент економіки Чернівецької міської ради повідомляє !
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Головна)
Оголошення про прийняття протоколів загальних зборів співвласників на зберігання
Оголошення про чергове засідання сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про проведення Дня депутата
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Українська та прилеглі)
Оголошення про результати конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою
Інформація щодо результатів першого туру архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію будів...
Інформація щодо результатів архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію плавального басейн...Cторінка 1 з 2 0421234...1020...Остання »