04.10.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Почесні грамоти Кабінету Міністрів України вручив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі із студентами та викладачами Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Докладніше…

3 жовтня в рамках робочої поїздки до Чернівців Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк разом із Міністром юстиції України Павлом Петренком презентували новий сервіс Мін’юсту із видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо в пологових будинках.

Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зустрівся з почесними громадянами Чернівців, з делегаціями, які завітали на святкування Дня міста. Гості та міський голова обмінялись подарунками.

Докладніше…

Під час церемонії відкриття Дня міста відбулося вручення вручення першої муніципальної премії імені Антона Кохановського. Міський голова Олексій Каспрук нагородив лауреатів відзнаки дипломами із зображенням бургомістра та грошовою винагородою. Першими лауреатами почесної відзнаки стали:
Докладніше…

Святкування Дня міста відкрилося феєричним театралізованим дійством перед Ратушею, поглянути на яке зібралася кількатисячна публіка.

Докладніше…

Відзначення 607-ї річниці з дня першої письмової згадки про Чернівці розпочалося із вшанування колишніх керівників міста, почесних громадян Чернівців, Героїв Майдану, загиблих в АТО чернівчан на Центральному кладовищі. Чернівецький міський голова Олексій Каспрук разом із родинами загиблих віддав шану пам’яті кожному герою, поклав квіти та свічки на могили людей, які зробили великий внесок в розвиток міста. Докладніше…

Дорогі чернівчани і друзі Чернівців!
Шановна громадо!

Щиро вітаю з Днем міста!
Докладніше…

Дорогі чернівчани! Сердечно вітаю вас з іменинним Днем рідного міста.

У всі часи Чернівці були особливим містом. Містом, яке дивувало світ високою культурою, неповторними архітектурними шедеврами і міцними традиціями взаємоповаги. Докладніше…

Шановні друзі! Щиро вітаю вас із Днем міста. Низький уклін краю смарагдових карпатських гір, небесно-чистих річок, батьківщині талановитих і працьовитих людей.
Докладніше…

Сотні городян об’єдналися сьогодні у спільному молебні «За мир! За Чернівці!» на Театральній площі, щоби напередодні свята Дня міста помолитися за рідні Чернівці, їх жителів, за мир та злагоду.

Докладніше…

У переддень Дня міста в рамках відзначення Німецьких тижнів в Україні та реалізації проекту українсько-німецького міжнародного співробітництва і за технічної підтримки GIZ «Енергоефективність у громадах» відбулося підбиття підсумків конкурсу творчих робіт «Діти за енергозбереження», а також нагородження переможців у рамках шкільної кампанії енергозбереження.
Докладніше…

Переможців цьогорічного конкурсу «Кращий під´їзд», «Краща покрівля», «Кращий благоустрій прибудинкової території», «Кращий фасад будинку» відзначили напередодні Дня міста.
Докладніше…

Потужний духовий оркестр 8 Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України, який визнано найкращим на міжнародних конкурсах в Італії та Німеччині, тричі виступить на площах Чернівців у рамках святкування Дня міста 3-4 жовтня.

Докладніше…

Урочистості з нагоди відзначення 140-річчя від дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися в обласному муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням заходів з нагоди Дня міста 2-4 жовтня буде перекрито рух транспорту у центральній частині міста.

Докладніше…
Оголошення
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Оголошення про конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Перекриття руху транспорту
Увага! Відключення від водопостачання
Відбудеться агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь – 2015»
Увага! Відключення від водопостачання
Відбудеться засідання громадської консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
Увага! Відключення від водопостачанняCторінка 1 з 1,6981234...1020...Остання »