19.02.2017


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗа підсумками минулого року можна констатувати позитивний баланс пасажиропотоку КП «МА «Чернівці». Розпочати активну роботу вдалося лише з другого півріччя, адже саме тоді стартувала програма регулярних рейсів Чернівці-Київ-Чернівці. За 6 місяців було перевезено 12673 пасажирів. Виконано рейсів 253 з них 232 внутрішніх та 21 міжнародних (період липень-грудень 2016 р.).
Докладніше…

Упродовж 15-16 лютого чернівчани сплатили за спожиту воду 455,9 тис. грн.  Станом на 01.02.2017 р. заборгованість населення становила 13098,2 тис. грн.
Докладніше…

До річниці виводу військ з Афганістану для підопічних центру «Турбота» відділення соціально-побутової адаптації була проведена екскурсія у військову частину 80-ї аеромобільної бригади. Екскурсію провів підполковник Ігор Соболенко. Підопічні мали змогу ознайомитись з буднями військової служби та відпочинку десантників.
Докладніше…

Під головуванням заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Валентини Гаєвської 17 лютого відбулось засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення. На ньому були розглянуті питання про стан виробничого та невиробничого травматизму в місті за 2016 рік.
Докладніше…

Дві меморіальні дошки загиблим Героям АТО відкриють у Чернівцях. 20 лютого о 12.30 у ЗОШ №16 на вулиці Білоруській, 77 таким чином вшанують пам’ять Віталія Манолійовича Чунтула.
Докладніше…

У Будинку естетики та дозвілля в рамках Клубу творчої інтелігенції БЕтаД 18 лютого відбудеться презентація книги про туризм Валерія Павленка “Дещо про Карпати, дещо про туризм або магія гір”.
Докладніше…

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року №118 «Про затвердження порядку подання декларацій про відходи та її форми» нагадуємо, що суб’єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, подають декларацію про відходи за формою, згідно з додатком до постанови від 18 лютого 2016 року №118.
Докладніше…

Протягом доби 17 лютого 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання:     частота     струму   50 Гц.    На   контролі   виконання   знаходиться 2 заявки,  пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Відповідно до Статуту Територіальної громади Чернівців і розпорядження Чернівецького міського голови від 10.02.2017 року міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення щодо питання перейменування парку «Жовтневий».
Докладніше…

Громадські слухання щодо питання перейменування вулиці Горького Максима на вулицю Гнатюка Дмитра буде проведено 14 березня о 18 годині у Ратуші, каб.105 (Центральна площа,1). Це питання було підняте у електронній петиції депутата Чернівецької міської ради Тараса Бабуха, зареєстрованій на офіційному сайті міськради.
Докладніше…

Юридичне управління Чернівецької міської ради прозвітує перед громадою міста Чернівці про результати своєї роботи за 2016 рік 17 лютого о 16.00 в 105 кабінеті Ратуші (Центральна площа,1).
Докладніше…

Обговорення і доопрацювання проектів Програми з будівництва об’єктів житла і соціальної сфери у Чернівцях на 2017-2020 роки та Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017–2020 роки «Комфортне місто» відбудеться 17 лютого о 10.00 в сесійній залі Ратуші.
Докладніше…

У «Будинку культури творчої молоді «Автограф» 15 лютого пройшла молодіжна вечірка «Чарівна мить кохання». Цей захід підготували студенти ІІІ курсу Чернівецького обласного училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича спеціалізації «Видовищно–театральні заходи» під керівництвом викладача–методиста Ніни Байдюк.
Докладніше…

Електронна петиція щодо електронної черги до архіву РАГСу набрала 250 голосів. Докладніше…
Оголошення
Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Бережанська)
21 сесія міської ради продовжить роботу 15 лютого
Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад
Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Знесення зелених насаджень
Прийняття протоколів загальних зборів співвласників на зберігання
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Дзержика)Cторінка 1 з 2 1821234...1020...Остання »