21.09.2014


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони


Межі історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Каналізаційний колектор діаметром 1000 мм збудують на вулиці Немирівській. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Сергій Погорений. Старий каналізаційний колектор в цьому районі вже кілька років перебуває в аварійному стані, створює незручності місцевим мешканцям. Докладніше…

У приміщенні Чернівецької міської ради щоденно працює громадська організація «Волонтерський рух Буковини», активісти якого ведуть облік громадян, що переїхали з тимчасово окупованих територій для вирішення питань щодо їх поселення та інших соціально-побутових питань.

Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. В МіськРЕМ на контролі виконання знаходиться 2 заявки, які пов’язані з відключенням від електропостачання споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Благодійна організація “Фонд “Відродження Слов’янська” за підтримки депутатів Слов’янської міської ради та громадськості міста звертаються до чернівецьких депутатів та небайдужих городян з проханням надати можливу допомогу мешканцям Слов’янська, житло яких постраждало внаслідок військових дій.
Докладніше…

У рамках проекту “Формування мережі інституцій інноваційної інфраструктури транскордонного регіону” MIS-ETC 1498, що реалізується Чернівецькою міською радою та Буковинським центром реконструкції і розвитку, розпочато конкурс інноваційних проектів.
Докладніше…

У Чернівецькій міській раді, під головуванням секретаря виконавчого комітету міської ради Олега Стецевича відбулась нарада з керівництвом Управління ДМС України в Чернівецькій області із питань організації спільної діяльності при наданні адміністративних послуг, передбачених Розпорядженням Кабінету Міністрів України №523-р від 16.05.2014 року «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».
Докладніше…

Наразі постачання технічної солі та піску для посипання вулиць йде за графіком. Місто вже заготовило 335 тонн солі із 1800 необхідних та тисячу тонн піску при потребі у 3-х тисячах.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. В МіськРЕМ на контролі виконання знаходиться 2 заявки, які пов’язані з відключенням від електропостачання споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Обмеження руху (р-н вул. Герцена)
Увага! Обмеження руху (р-н вул. Целана)
Увага! Обмеження руху (р-н вул. Буковинської)
Увага! Обмеження руху
Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладення договору оренди нежитлового приміщення
Оголошення про результати земельних торгів у формі аукціону по продажу земельних ділянок
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про скликання чергової сесії Чернівецької міської радиCторінка 1 з 1,3871234...1020...Остання »