26.07.2016

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини
МИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Згідно затвердженого Чернівецькою міською радою в 2015 році Статуту територіальної громади міста Чернівців, з жовтня 2015 року відділом звернень громадян впроваджується практика електронних петицій.
Докладніше…

24 липня відбулося відкриття майданчику для занять “воркаутом” у дворі по вул. Південно-Кільцевій, 1а. Унікальність майданчику в тому, що всі етапи робіт — від погодження земельних питань до, власне, облаштування території, робилися власними  силами мешканців навколишніх будинків.
Докладніше…

21 липня 2016 року відбулось засідання конкурсної комісії з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів.

Керуючись вимогами чинного законодавства, по земельних ділянках за адресами: вул.Сторожинецька,101-А, вул.Героїв Майдану,117, вул.Мізунського Юрія,15-Б, вул.Ярослава Мудрого, 33-Б, вул.Горіхівська,29-Е, вул.Олени Пчілки,31 та вул.Галицький шлях,5 комісія вирішила визнати переможцем конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів ПП «Фірма «СОМГІЗ» м.Львів, пропозиції якої набрали найбільшу кількість балів.

Чернівці втратили ще одного Героя – чернівчанина – військовослужбовця Чунтула Віталія Манолійовича, який загинув під час артилерійського обстрілу в зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Докладніше…

З метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки, управління Державної казначейської служби України у м.Чернівцях Чернівецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії “Б” – начальника відділу видатків державного бюджету управління Державної казначейської служби України у м.Чернівцях Чернівецької області, який проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246.
Докладніше…

23 липня у Чернівцях відбувся майстер-клас з виготовлення вуличних меблів, під час якого учасники виготовили 3 вуличні диванчики та 3 смітники для парку Шиллера. Майстер клас проводився під керівництвом черкаської “Майстерні вуличних меблів” в рамках проекту “Концептуальний парк” за підтримки Британської ради.
Докладніше…

З метою забезпечення доступності та підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань, на базі Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради проведено семінар-навчання для адміністраторів усієї області.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

– Миколаївська – ч/к з промивкою спецмашиною «Крот»;

– Б. Хмельницького- вивіз грунту після влаштування перехвату
Докладніше…

СИСТЕМИ  ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 2 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

26 липня 2016 року о 18:00 в галереї «Ратуша» відбудеться лекція Наталії Отріщенко «Зрозуміти місто: досвід соціології».
Докладніше…

23-24 липня у Чернівцях відбудуться змагання з бейсболу, баскетболу, футболу та шахів.

Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

– вул. Миколаївська – ч/к з промивкою спецмашиною «Крот»;

– вул. Б. Хмельницького- виготовлення перехвату.
Докладніше…

СИСТЕМИ  ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 8 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

До 1 серпня проект “Спільний простір” розшукує затишне місце в житлових районах Чернівців, де живуть активні та відповідальні мешканці, які готові долучитись до створення дитячого майданчика для своєї громади.
Докладніше…

Виділити  з міського бюджету 11,2 млн. грн. КП «Чернівціводоканал», 9,6 млн. грн. – Чернівецькому тролейбусному управлінню та 5,9 млн.грн.  – МКП «Чернівцітеплокомуненерго»  вирішила  21 липня позачергова сесія  міської ради. Виділені кошти  підуть на поповнення статутного фонду цих підприємств та будуть спрямовані на оплату спожитих ними енергоресурсів, погашення боргів з виплати зарплати та податків. Докладніше…
Оголошення
Оголошення про результати конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою

Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Оголошення про прийняття протоколу загальних зборів співвласників на зберігання
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н вул. Ізяславської, Гручаного)
Увага! Відключення від водопостачання (р-н вул. Хотинської)
Оголошення про результати приватизаційного аукціону з продажу об’єктів комунальної власності міста
Графік засідань постійних комісій міської ради з розгляду матеріалів, які виносяться на розгляд 10 ...
Увага! Відключення від водопостачання (р-н вул. Хотинської)
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посадCторінка 1 з 1 9781234...1020...Остання »