28.06.2016

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини
МИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці
Одинадцятеро сиріт та 9 дітей з багатодітних сімей з Чернівців вирушать разом із супроводжуючими особами 28 червня до Львова на виступ переможниці «Євробачення» Джамали у рамках джазового фестивалю Alfa Jazz Fest.
Докладніше…

Сьогодні, 24 червня, на Центральній площі та у приміщені Чернівецької обласної філармонії відбулись урочистості до Дня Конституції України.
Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами, 24.06.16 року по вул. Комарова №17, без водопостачання до 18:00 будуть вулиці: Комарова №: 19/21, 21А, 23/25, 25А, 29В, 29Г; Південно-Кільцева №: 3, 3А, 7, 9; Парковий Проїзд №: 10, 10А, 10Г та прилеглі.
Докладніше…

Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 19» відбудеться у ніч з 25 на 26 червня у дворику Ратуші. А паралельні покази і трансляції кінопоказів пройдуть більше ніж на 60-ти майданчиках України та світу.

Докладніше…

У зв’язку з великою кількістю поданих заяв на розміщення на локацію “площа Пресвятої Марії – вироби майстрів народних ремесел” та обмеженою кількістю наметів організатора, просимо учасників, що бажають взяти участь у міському святі «Петрівський ярмарок» на зазначену локацію, попередньо узгоджувати подання заяви на розміщення за тел. (0372) 52-01-21, 52-64-25.

Упродовж 22-23 червня чернівчани сплатили за спожиту воду 391.9 тис. грн.  Станом на 1 червня заборгованість населення становила 10471,3 тис. грн.

Докладніше…

Концерт народного хору ветеранів ВВВ та праці «Пам’ять» і народного хору ветеранів ВВВ та праці «Оберіг» (м. Хотин) провели на честь Дня Конституції України у Центральному палаці культури Чернівців. Також концерт і зустріч була приурочена Дню скорботи і вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Докладніше…

24.06.2016 до 21.00 у зв’язку з аварійним відключенням насосної станції «Біла» без водопостачання будуть наступні вулиці: Гусятинська, Бережанська, пров. Бережанській, Борщівська, Золочівська, Сокольська, Новосибірська та прилеглі.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

Комарова– чистка колодязів з промивкою спецмашиною «Крот».

Кочубея, 56 – ремонт оглядового колодязя
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання:   частота   струму  50 Гц. На контролі  виконання   знаходиться  6 заявок, пов’язаних з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

23.06.2016 до 21.00 у зв’язку з аварійним відключенням насосної станції «Біла» без водопостачання будуть наступні вулиці: Гусятинська, Бережанська, пров. Бережанській, Борщівська, Золочівська, Сокольська, Новосибірська та прилеглі.

Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено склад постійно діючої комісії з питань організації роботи громадського транспорту та безпеки дорожнього руху в м. Чернівцях під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Сергія Погореного.

Докладніше…

Інформуємо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України формує список зацікавлених учасників торговельних місій. Зацікавленим учасникам буде надаватися інформація щодо майбутніх торговельних місій, бізнес-заходів та інших подій відповідно до пріоритетів учасників щодо бажаних країн, ринків, товарів, послуг, секторів.
Докладніше…

Сьогодні, 23 червня, о 16.00 на Соборній площі відбудеться виступ зведеного оркестру військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:

М. Олімпади– чистка колодязів з промивкою спецмашиною «Крот».

Маковея – чистка перехватів

Калинівська – чистка колодязів та перехватів
Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Комарова)
Оголошення про відкритий містобудівний конкурс на кращу проектну пропозицію детального плану терито...
Оголошення про відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію комплексного благоустро...
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Комарова, Бережанська)
Відключення від водопостачання (вул. Бережанська)
Аукціон не відбувся
Оголошення про прийняття протоколів загальних зборів співвласників на зберігання
Оголошення про результати конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою
Оголошення про чергове засідання сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про проведення Дня депутатаCторінка 1 з 1 9491234...1020...Остання »