22.08.2014


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


За результатами зустрічі з дружинами та батьками призваних у ході мобілізації чернівчан міський голова Олексій Каспрук 20 серпня направив листа Начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України генерал-лейтенанту Віктору Муженко.
Докладніше…

З нагоди 23-річчя Незалежності України у Чернівцях відбудеться чимало заходів. Зокрема городяни та гості міста зможуть відвідати концерти, кінопокази та інші мистецькі заходи, футбольні матчі, виставку патріотичного тюнінгу автомобілів, взяти участь у флеш-мобі тощо.
Докладніше…

Сьогодні, 22 серпня, у Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка відбулися урочисті збори з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.
Докладніше…

Питання налагодження виробництва для потреб армії безпілотних апаратів розглянуто на засіданні спеціальної комісії з відновлення роботи у Чернівцях стратегічно важливих об’єктів, у роботі якої взяли участь місцеві конструктори, які розробили зразок квадрокоптера та директор ЦКБ «Ритм» Василь Годованюк. Звернуто увагу, що це підприємство у своєму доробку вже має кілька важливих розробок для потреб армії, які готові до запуску у виробництво.
Докладніше…

Два мільйона гривень власних коштів за спожиту електроенергію станом на 22 серпня комунальне підприємство «Чернівціводоканал» сплатило ПАТ ЕК «Чернівціобленерго». Зобов’язання, яке брало на себе комунальне підприємство перед енергопостачальником згідно підписаного графіку, виконано достроково. Проплати проведено 12-14 серпня, 21-22 серпня. Жодних підстав для обмеження енергопостачання об’єктів водоканалу у ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» немає.

Докладніше…

Електропостачання: частота струму 50 Гц. В МіськРЕМ на контролі виконання знаходиться 4 заявки, які пов’язані з відключенням від електро­постачання споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

13 бронежилетів 5 рівня захисту буде закуплено для бійців батальйону гірської піхоти. Бронежилети виробництва ТОВ «АММО С». Вартість одного бронежилета становить 4300 грн. Військові експерти засвідчили, що їх надійність відповідає задекларованому рівню захисту. Рішення про закупівлю бронежилетів прийнято 21 серпня на черговому засіданні міського Центру допомоги військовим та їх родинам.
Докладніше…

23 серпня, у суботу, чернівецька «Буковина» в рамках Кубку України з футболу прийматиме на своєму полі команду Прем’єр-ліги, постійного учасника Ліги Європи – іменитий одеський «Чорноморець».
Докладніше…
Оголошення
Оголошення про скликання чергової сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про проведення Дня депутата
Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладення договору оренди нежитлового приміщення
Увага! Відключення від водопостачання
Конкурс на замі-щення вакантної посади головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти упр...
Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу земельних ділянок
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про результати відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт...
Увага! Обмеження руху (р-н вул. Руської)Cторінка 1 з 1,3641234...1020...Остання »