30.11.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


У 64-й день народження Назарія Яремчука сьогодні, 30 листопада, на Центральному кладовищі Чернівців до його могили поклали квіти друзі, побратими по сцені і шанувальники, дружина Дарина, донька Марічка. Вшанувати його пам’ять та покласти квіти до пам’ятника прийшов і міський голова Олексій Каспрук.

Докладніше…

Станом на 30 листопада набрала 258 підписів електронна петиція щодо створення велодоріжок на широких вулицях міста.
Докладніше…

З нагоди відзначення 64-ї річниці від дня народження українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука 29 листопада в Чернівецькій обласній філармонії відбувся Міський фестиваль української сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука.
Докладніше…

Осінній місячник санітарної очистки та благоустрою завершився 28 листопада. У його проведенні було задіяно  близько 5200 працівників комунальних підприємств та інших підприємств, установ, організацій міста, задіяно 105 одиниць транспортних засобів.
Докладніше…

Упродовж 26-27 листопада чернівчани сплатили за спожиту воду 302,4 тис. грн.  Станом на 1 листопада заборгованість населення становила 11 059,8 тис. грн.

Докладніше…

До уваги суб’єктів господарювання туристичної сфери !

З 07.12.2015 року туристично-інформаційний центр буде працювати у приміщенні Чернівецької міської ради (Ратуша) за адресою: площа Центральна, 1, 1-й поверх, каб. 108,109.
Докладніше…

За останній тиждень у Чернівцях народилось 92 дитини: 51 хлопчик та 41 дівчинка.

У пологовому будинку №1 народилося 19 хлопчиків та 17 дівчаток, у пологовому будинку №2 – 32 хлопчика та 24 дівчинки.

Чернівецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради організовують урочисте засідання клубу «Паросток» для батьків, що виховують дітей та молодь з особливими потребами, з нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів.
Докладніше…

З нагоди Міжнародного дня студента 1 грудня о 16:30 год. в палаці «Академічний» відбудеться XIV загальноміський конкурс «Студент року 2015». Вперше захід транслюватиметься в прямому ефірі на телеканалі «Чернівці» початок о 16.45 год.

Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 5 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Сьогодні, 28 листопада, у Чернівцях біля Пам’ятного каменя на розі вулиць Руської та Шевченка відбулися поминальні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Докладніше…

Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони життя і здоров’я людей на виробництві та профілактики травматизму невиробничого характеру утворено Раду з питань безпечної життєдіяльності населення.
Докладніше…

Чернівецьке міське управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області продовжує щотижневий епідеміологічний аналіз захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання серед населення міста. Докладніше…

Субкредитний договір про залучення позики в сумі 17 млн. євро від Уряду ФРН через німецький державний банк розвитку KfW для модернізації системи водопостачання Чернівців одностайно погоджено на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулося 26 листопада у Києві. В роботі комісії взяли участь Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та начальник КП «Чернівціводоканал» Сергій Дзезик. Докладніше…

26 листопада з нагоди 82-ї річниці пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. у Центральному Палаці культури народний драматичний театр презентував виставу “Голодомор” (режисер – Іван Данилін).
Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Обмеження руху транспорту
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Результатати конкурсу на заміщення вакантної посади
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посадCторінка 1 з 1,7541234...1020...Остання »