29.08.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Під час  перебування Чернівецького міського голови Олексія Каспрука в місті побратимі Конін і під час зустрічі з президентом міста Йозефом Новіцкі йшлося про ситуацію в Україні і зокрема в Чернівцях. Олексій Каспрук тоді звернувся з проханням  про допомогу, насамперед дітям, батьки яких брали участь в АТО, які загинули або поранені.

Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зустрівся з консулом Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда. Консул висловив своє захоплення Чернівцями та зазначив, що завдяки неймовірній архітектурі міста відчуває себе, як у Будапешті.
Докладніше…

28 серпня Чернівецький міський голова Олексій Каспрук представив колективу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці» нового керівника – Бориса Морського. З ним укладено строковий трудовий контракт терміном на один рік.
Докладніше…

Протягом доби 28 серпня 2015 року аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:
Докладніше…

СИСТЕМИ  ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота   струму  50 Гц. На контролі  виконання  знаходиться 2 заявки  пов’язані з  відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

За період з 20.08.15 по 26.08.15 року зареєстровано 76 осередків інфекційних захворювань, повідомляють у міському управлінні Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області. Докладніше…

У актовому залі адміністративного корпусу комунального підприємства “Міжнародний аеропорт «Чернівці» буде розміщена експозиція «Історія авіації на Буковині». Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Чернівецької міської ради, враховуючи звернення Чернівецького музею авіації та космонавтики. Чернівчани та гості міста зможуть ознайомитись з історією авіації на Буковині, зокрема з історією Чернівецького аеропорту.

Як поінформували в департаменті житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради, з початку року виконано поточний ремонт 15-ти міжбудинкових проїздів, а саме: Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 3 заявки пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Сьогодні, 26 серпня, відбулась серпнева конференція освітян “Якісна освіта – інвестиції в майбутнє”. На конференції йшлося про основні завдання освітньої галузі Чернівців у новому навчальному році. Докладніше…

Начальником управління освіти міської ради з 31 серпня   цього року розпорядженням міського голови призначено Сергія Мартинюка, який працював на посаді заступника начальника управління.
Докладніше…

Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства міської ради, з початку року завершено поточний ремонт проїжджих частин на  58 вулицях, а саме: Докладніше…

Упродовж 21-25 серпня чернівчани сплатили за спожиту воду 427,2  тис. грн.  Станом на 1 серпня заборгованість населення становила 8 945,4 тис. грн.

Докладніше…

Директором комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці» з 27 серпня ц.р. розпорядженням міського голови призначено Бориса Морського. З новим керівником міський голова Олексій Каспрук уклав строковий трудовий контракт терміном на один рік.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 3 заявки пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…
Оголошення
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Конкурс на право укладення договору оренди нежитлового приміщення:
Увага! Відключення від електропостачання
Оголошення про громадське обговорення з питання перейменування низки вулиць міста
Зареєстровано подані забудовниками декларації про початок виконання будівельних/підготовчих робіт
Отримано дозвіл на виконання будівельних робіт ПП “ПППМ” і ТзОВ «ГІПЕРБУД КАПІТАЛ»
Отримано дозвіл на виконання будівельних робіт ПАТ «Укрнафта»
Оголошення про результати конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведе...
Увага! Обмеження руху транспорту
Увага! Перекриття руху транспортуCторінка 1 з 1,6901234...1020...Остання »