16.12.2017


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДо міського бюджету м. Чернівців за січень – листопад поточного року надійшло 2274885,2 тис. грн., що складає 94,9% до уточненого плану на 2017 рік. Порівняно з відповідним періодом 2016 року надходження до міського бюджету м. Чернівців зросли на 594692,9 тис. грн. або 35,4%.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням аварійних робіт з ремонту перехвату зливової мережі на вул. Білоруській, з 15 до 20 грудня частково обмежено рух транспорту в районі будинку №48.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з будівництва водопровідної та каналізаційної мереж на вулиці Селятинській з 15 до 25 грудня буде частково перекрито рух транспорту по вул. П. Рибалка в районі перехрестя з вул. Селятинською та по вул. Селятинській від житлового будинку №22 до вул. П. Рибалка і від вул. Курильської до вул. Київської.
Докладніше…

З 5 по 10 листопада 2018 року м.Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка «China International Import Expo 2018». Докладніше…

Відкриття отриманих тендерних пропозицій щодо проведення закупівель по проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери м. Чернівців» відбулось 14 грудня. Зокрема, розглядались пропозиції по виконанню робіт: Докладніше…

У рамках реалізації проекту бюджету ініціатив чернівчан (бюджет участі) «Давайте повернемо втрачені голови» житлового будинку на вул. О. Кобилянської, 26 сьогодні здійснюється монтаж відреставрованих та відновлених, втрачених в попередні роки, скульптурних бюстів грецьких богів.
Докладніше…

Електронна петиція про встановлення заборони на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення 13 грудня була зареєстрована в Єдиній системі місцевих петиції. Докладніше…

Здійснено поточний ремонт двох дерев’яних дверей житлового будинку на вул. Ю. Гагаріна,29. Роботи проводились за дольової участі мешканців житлових будинків, яка складає 30%.
Докладніше…

Станом на 12 грудня за КП “Чернівціводоканал” рахувалося 8 951 661,73 грн. поточної заборгованості за спожиту електроенергію. Згідно з наказом Мінрегіону від 08.09.2017 року № 237, КП “Чернівціводоканал” включено до підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії.
Докладніше…

ПрАТ ЕК “ЧернівціОбленерго” 14 грудня відключило від електропостачання ТРП-3, головний офіс та абонентний відділ КП “Чернівціводоканал”. Щоби владнати ситуацію, в якій їхньої провини небагато, керівництво комунального підприємства звернулось спочатку до ПрАТ ЕК”ЧернівціОбленерго”, а потім – до служби ДСНС у Чернівецькій області для вирішення цього питання у найкоротший термін.
Докладніше…

Електронна петиція щодо вирішення проблеми проїзду по вул. Шухевича (Дубінська) в районі Газкомплектприлад та обласної дитячої лікарні №2 зареєстрована на сайті Єдиної системи місцевих петицій 13 грудня. Докладніше…

Протягом доби 15 грудня 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Героїв Майдану, 242 («Онколікарня») – заміна засувки Ø 100 мм Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Київська , Дзержика, Садгірська, Білоруська – встановлення зварних решіток
Сторожинецька- чистка о/к з промивкою спецмашиною «Кріт» Докладніше…

Як повідомили в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Чернівецькій області, тривають торги з продажу державного пакета акцій в розмірі 21,524% статутного капіталу ПАТ „Чернівецький радіотехнічний завод” на Українській міжбанківській валютній біржі (УМВБ) Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2017р. Докладніше…
Оголошення
Увага! Обмеження руху транспорту! (вул. Білоруська)
«Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депози...
Увага! Перекриття руху транспорту! (вул. А. Шептицького)
Оголошення про проведення Дня депутата
Про скликання 45 сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання
14 грудня 2017 року о 10:30 год. відбудеться комісійний розгляд звернення мешканців будинку № 110-А...
Оголошення про результати засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної ді...
Департамент економіки Чернівецької міської ради оголошує конкурс на право укладення договору оренди...
КП “Чернівціводоканал” змінив адресу електронної пошти
Управління Державної казначейської служби України у м.Чернівцях оголошує конкурсCторінка 1 з 2 4891234...1020...Остання »