04.07.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


3 липня на вулиці Б.Хмельницького працівники КП «МіськШЕП» проводили ущільнення гравійно-піщаної суміші, облаштування шару щебеню з повторним ущільненням на ділянці дороги від вул.Сімовича до вул.28Червня. Після розклінцовки (утрамбування щебеню), яку проводитимуть 4 липня, на цій ділянці розпочнеться асфальтування. Про це повідомив заступник директора департаменту ЖКГ Олег Пилип’як. Докладніше…

Протягом шести місяців 2015 року прокуратурою м. Чернівці разом з прокуратурами Шевченківського, Першотравневого та Садгірського районів м. Чернівці розглянуто 15 інформаційних запитів, на 10 з яких – надано інформацію, на 5 надано роз’яснення; ще 6 надіслано іншим розпорядникам, з них 2 підпорядкованим прокурорам.
Докладніше…

У Чернівецькій міській раді презентували проект фінального звіту щодо техніко-економічного обґрунтування зниження витрат енергії в будівлях бюджетної сфери Чернівців.
Докладніше…

За шість місяців 2015 року до виконавчих органів міської ради надійшло 2445 звернень громадян. З них: усних – 390, письмових – 2055, на електронну пошту – 52.

Докладніше…

В Україні почала діяти так звана «будівельна амністія». Це доступний та швидкий спосіб легалізувати самочинні будівництва, якщо будівельні роботи відбувалися в період з 5 серпня 1992 по 12 березня 2011 року і не порушують державних будівельних норм щодо розміщення об’єкту.
Докладніше…

2 липня переможцем міжнародного тендеру з розробки техніко-економічного обгрунтування проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці» компанією iC consulenten Ziviltechniker GesmbH (Австрія) було представлено проект Фінального звіту для Групи Реалізації Проекту.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 2 заявки, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

2 липня працівники КП «МіськШеп» продовжували роботи з облаштування корита дороги на вулиці Богдана Хмельницького на двох ділянках – від вул. Сімовича до вул. 28 Червня та від вул.28 Червня до вул. Горького.
Докладніше…

Конфліктну ситуацію між інвесторами та забудовником нового торгового центру на проспекті Незалежності,131 вивчатиме робоча група, створена розпорядженням міського голови Олексія Каспрука. Очолює робочу групу директор департаменту економіки Ярослав Городенський.

Докладніше…

Склад тимчасової контрольної комісії з контролю за якістю ремонту та утримання доріг у Чернівцях затвердила сесія міської ради.

Докладніше…

Погодження та затвердження печаткою звітів про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період підприємствами, установами та організаціями міста Чернівців відбудеться 9 липня 2015 року за адресами:
Докладніше…

У разі наявності самочинно побудованих будівель та споруд на території міста Чернівців Ви можете до 31.12.2015р. скористатись будівельною амністією.

Приймаються в експлуатацію наступні об’єкти:
Докладніше…

За період з 25.06.15 по 01.07.15 року зареєстровано 61 випадок осередків інфекційних захворювань. У ході епідеміологічних розслідувань виявлено 78 контактних осіб, вжито заходів щодо попередження виникнення аналогічних захворювань, проведено комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів.
Докладніше…

Одним із головних завдань міських громад на сьогодні є запровадження обмежень з метою збереження історичних територій та міських ландшафтів від спотворення і візуальної агресії. Для поліпшення обміну інформацією між містами заплановано періодично проводити конференції з проблем історичних міст Центральної і Східної Європи. Докладніше…

Вживання дикорослих грибів на Буковині є традиційним, але ця традиція несе в собі значний ризик щодо отруєння. Щоправда, як повідомила головний державний санітарний лікар м. Чернівці Наталія Клімчук, за останні декілька років отруєння грибами у Чернівцях не реєструвались.

Докладніше…
Оголошення
Оголошення про конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель
У роботі сесії міської ради оголошено перерву
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Обмеження руху транспорту
Оголошення про проведення земельних торгів
Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради
Частково буде перекрито рух транспорту
По вулиці Зеленій буде організовано односторонній рух
Оголошення про результати конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведе...
Оголошення про результати конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведе...Cторінка 1 з 1,6331234...1020...Остання »