25.05.2015

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"
МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


У День вишиванки у Центральному палаці культури відбувся творчий звітний концерт установи “Ця пісня для тебе – країна моя!”.
Докладніше…

У зв’язку з відзначенням всеукраїнського Дня вишиванки та продовжуючи традицію, започатковану студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2007 році, адміністрація комунального центру «Турбота» провела святковий показ українських вишиванок різних районів Чернівецької області.

Докладніше…

Упродовж 19-20 травня чернівчани сплатили за спожиту воду 454,5 тис. грн.  Станом на 1 травня заборгованість населення становила 8 618,2 тис. грн.

Докладніше…

21 травня в Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбувся VIII благодійний фестиваль «Промінь надії» для дітей, сімей учасників АТО. Цьогоріч його присвятили Дню батька та Дню вишиванки.
Докладніше…

За період з 14.05.15 по 20.05.15 зареєстровано 122 випадки осередків інфекційних захворювань.

Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ 3 заявки, які пов’язані з відключенням споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням Чернівецького Півмарафону «CrossHill 2015» 24 травня з 8.00 до 14.00 буде змінено схему руху автобусів на міських автобусних маршрутах.
Докладніше…

Кілька тисяч молодих людей у вишиванках взяли участь у флешмобі на Соборній площі Чернівців. Під час нього під вигуки “Майбутнє – у моїх руках!”, “Відповідальність починається з мене!” було утворено герб України.

Докладніше…

Працівники комунальної бюджетної установи «Центральна бібліотечна система м.Чернівців» в День української вишиванки організували флеш-моб під гаслом «Вишиванка – генетичний код українців».
Докладніше…

У зв’язку з ускладненням робіт по ліквідації обвалу на каналізаційному колекторі по вул. Чкалова – Миру подача води в районі вулиць Чкалова, Миколаївської, пров. Миколаївському, Миру, Сосюри, Будівельників, Текстильників, Винниченка, Авангардної, пр. Незалежності з №2 по № 36, Макаренка, Череповецької та прилеглих буде здійснюватися за наступним графіком: 21.05.15 з 21:00 год. до 24:00 год., 22.05.2015 з 06:00 год. до 09:00 год. та з 21:00 год. до 24:00 год..

У рамках офіційного візиту до міста Чернівці делегація Куявсько-Поморського воєводства (Польща) на чолі з маршалеком Славоміром Копищем зустрілася із Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком.
Докладніше…

За останній тиждень у Чернівцях народилось 83 дитини: 52 хлопчики та 31 дівчинка.
Докладніше…

Живе спілкування з однолітками, цікаві конкурси та не менш цікаві подарунки цього тижня мали можливість отримати діти з малозабезпечених сімей Чернівців. За сприяння управління освіти міської ради захід у ЗОШ №5 організувала Всеукраїнська Громадська культурно-просвітницька організація «Сінергікон». Раніше подібний захід уже провели у ЗОШ №27. Докладніше…

На факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича відсвяткували День вишиванки.
Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зустрівся із керівником відділу культури, освіти та меншин Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні паном Дірком Лехельтом.
Докладніше…
Оголошення
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н. вул. Підкови та Учительської)
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н. вул. Хотинської)
Оголошення про проведення Дня депутата та чергової сесії міської ради
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н. вул. Миколаївської)
Увага! Перекриття руху транспорту (р-н вул. Шептицького)
Увага! Відключення від водопостачання
Увага! Відключення від водопостачання
Конкурс не відбувся
Оголошення про результати відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт...Cторінка 1 з 1,5861234...1020...Остання »