17.04.2014
Звіти про фактично використані кошти та надані послуги


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста ЧернівціМИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці

Розпорядженням міського голови створено робочу групу з вивчення питання щодо оголошення кладовищ на вулиці Зеленій в місті Чернівці історико-культурним заповідником державного значення.

Докладніше…

Сьогодні, 16 квітня, у приміщенні Чернівецької міської ради відбулося громадське обговорення щодо виконання бюджету Чернівців за 2013 рік.

Докладніше…

Чернівецька міська рада інформує, що у конкурсі на заміщення вакантної посади – начальника управління освіти Чернівецької міської ради беруть участь четверо осіб, у конкурсі на заміщення вакантної посади - директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради – троє осіб. 
Докладніше…

Перше засідання робочої групи з вивчення питання щодо економічного стану та перспективи розвитку КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» відбулося сьогодні, 16 квітня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради Георгія Леонтія.
Докладніше…

Сьогодні, 16 квітня, відбулася нарада з питань погашення заборгованості по орендній платі обласними комунальними книгарнями.У ній взяли участь: секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик, директор департаменту економіки міської ради Петро Ротар та його заступники, директор КП «Буковинська книга» Марія Луцюк, представники Чернівецької обласної ради та комунальних книгарень.
Докладніше…

На ім’я секретаря Чернівецької міської ради Ярослава Кушнірика надійшов лист від міського голови канадського міста Саскатун Дональда Атчинсона.
Докладніше…

Центральна міська бібліотека спільно з шкільною бібліотекою, учнями 9-х класів ЗОШ №24 організували театралізовану літературну подорож за книгою уродженця Чернівців Георга Дроздовського «Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця». Захід був присвячений 115-й річниці з дня народження письменника.

Докладніше…

25 квітня буде проходити Всесвітній день боротьби з малярією, який започаткований Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) в 2007 році.

Докладніше…
Оголошення
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про скликання чергової сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про проведення Дня депутата
Увага! Обмеження руху транспорту
Оголошення про приватизаційний аукціон з продажу нежилих приміщень
Увага! Відключення електроенергії
Увага! Відключення від водопостачання
Оголошення про засідання виконавчого комітету міської ради
Оголошення про конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель
Оголошення про конкурс на закупівлю водогрійних котлів та мережевих та підживлюючих насосівCторінка 1 з 1,2601234...1020...Остання »