30.05.2016

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини
МИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці
СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 2 заявки, пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

З нагоди відзначення 75-річчя від дня народження видатного українського кінорежисера, кіносценариста та актора Івана Миколайчука у закладах культури Чернівців відбудеться низка заходів.

Докладніше…

25 травня року під головуванням в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Валентини Гаєвської  відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
Докладніше…

28 травня у Чернівцях відбудеться Велодень, у програмі якого, крім масового велопробігу, різноманітні секції – від сімейних розваг, до ВелоПікніка та кінотеатру під відкритим небом.
Докладніше…

Відтепер дитячий садок №23, що у Садгорі, отримуватиме гарячу воду завдяки енергії сонця і повітря. Це стало можливим після реконструкції системи опалення та гарячого водопостачання.

Докладніше…

25 травня у великому залі Центрального Палацу культури м. Чернівців відбувся творчий звіт аматорських та народних колективів Палацу культури перед громадою міста. Народні аматорські танцювальні колективи “Весна”, “Алегро”, “Юність” клуб бального танцю “Промінь” порадували глядача новими постановками танців.
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: 

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання знаходиться 8 заявок, пов’язаних з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Підприємству «Чернівцітеплокомуненерго» передано на баланс та утримання лічильники обліку споживання та регулювання теплової енергії, які встановлені в будинках комунальної власності територіальної громади Чернівців.

Докладніше…

До Дня захисту дітей у неділю, 29 травня, в місті відбудеться багато різноманітних заходів.

Докладніше…

Виконавчий комітет міської ради на черговому засіданні спрямував кошти цільового фонду соціально-економічного розвитку міста на фінансову підтримку кільком громадським організаціям.
Докладніше…

З 30 травня по 16 червня 2016 року в Чернівцях у 37 школах працюватимуть пришкільні табори, у яких відпочине 3700 дітей. Під час перебування у пришкільних таборах учні матимуть можливість відвідувати парки, музеї, театри та кінотеатри, вивчатимуть іноземну мову в ігровій формі, брати участь у різноманітних конкурсах та вікторинах. Докладніше…

Упродовж 24-25 травня чернівчани сплатили за спожиту воду 357,4 тис. грн.  Станом на 1 травня заборгованість населення становила 10607,7 тис. грн.

Докладніше…

Архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою території готелю «Турист» за адресою вул. Героїв Майдану, 184 буде проведено департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. Його преміальний фонд становитиме 15 тисяч гривень. Докладніше…

25 травня рятувальники Чернівецького міського відділу УДСНС спільно з працівниками КЖРЕП-11 провели профілактичний рейд житловим сектором Першотравневого району Чернівців, аби нагадати громадянам правила пожежної безпеки. Докладніше…

Оргкомітет з проведення цьогорічного Петрівського ярмарку, який відбудеться 9-10 липня в Чернівцях, запрошує креативних, творчих людей долучитись до розробки сценарію ярмарку, зокрема церемонії його відкриття. Докладніше…
Оголошення
Шановні співвласники будинку!
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Результати конкурсу на заміщення вакантних посад
Увага! Відключення від водопостачання
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Зареєстровано подані забудовниками декларації про початок виконання будівельних робіт
Увага! Відключення від водопостачання (р-н вулиці Кармелюка)
Оголошення
Оголошення про конкурс з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної ...
Увага! Перекриття руху транспорту (центральна частина міста)Cторінка 1 з 1 9301234...1020...Остання »