20.02.2017


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ Чернівцях 22 лютого перебуватиме прес-аташе політичного відділу Посольства Японії в Україні пан Хірано Такаші. Після робочої зустрічі з Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком японський дипломат має намір виступити з короткою лекцією на тему “Українсько-японські відносини – Рік Японії в Україні. Біографічна довідка” та відповісти на запитання аудиторії.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста:
– Київська, Дзержика, Маковея, Стрийська – розчистка мостів і прилеглих до них  прилоткових
Докладніше…

Протягом доби 20 лютого 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:
– вул. Тихорецька, 30 – ремонт водопровідного вводу
Докладніше…

За останню добу, 19.02–20.02.2017 р., працівниками МіськШЕП було виконано 20 рейсів. Задіяно 23 одиниці техніки та 25 працівників. Використано 31 метр куб. піщано-сольової суміші, 2 тони солі.

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання:     частота     струму   50 Гц.    На   контролі   виконання   знаходиться 3 заявки,  пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

За підсумками минулого року можна констатувати позитивний баланс пасажиропотоку КП «МА «Чернівці». Розпочати активну роботу вдалося лише з другого півріччя, адже саме тоді стартувала програма регулярних рейсів Чернівці-Київ-Чернівці. За 6 місяців було перевезено 12673 пасажирів. Виконано рейсів 253 з них 232 внутрішніх та 21 міжнародних (період липень-грудень 2016 р.).
Докладніше…

Упродовж 15-16 лютого чернівчани сплатили за спожиту воду 455,9 тис. грн.  Станом на 01.02.2017 р. заборгованість населення становила 13098,2 тис. грн.
Докладніше…

До річниці виводу військ з Афганістану для підопічних центру «Турбота» відділення соціально-побутової адаптації була проведена екскурсія у військову частину 80-ї аеромобільної бригади. Екскурсію провів підполковник Ігор Соболенко. Підопічні мали змогу ознайомитись з буднями військової служби та відпочинку десантників.
Докладніше…

Під головуванням заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Валентини Гаєвської 17 лютого відбулось засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення. На ньому були розглянуті питання про стан виробничого та невиробничого травматизму в місті за 2016 рік.
Докладніше…

Дві меморіальні дошки загиблим Героям АТО відкриють у Чернівцях. 20 лютого о 12.30 у ЗОШ №16 на вулиці Білоруській, 77 таким чином вшанують пам’ять Віталія Манолійовича Чунтула.
Докладніше…

У Будинку естетики та дозвілля в рамках Клубу творчої інтелігенції БЕтаД 18 лютого відбудеться презентація книги про туризм Валерія Павленка “Дещо про Карпати, дещо про туризм або магія гір”.
Докладніше…

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року №118 «Про затвердження порядку подання декларацій про відходи та її форми» нагадуємо, що суб’єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, подають декларацію про відходи за формою, згідно з додатком до постанови від 18 лютого 2016 року №118.
Докладніше…

Протягом доби 17 лютого 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:
Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання:     частота     струму   50 Гц.    На   контролі   виконання   знаходиться 2 заявки,  пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Відповідно до Статуту Територіальної громади Чернівців і розпорядження Чернівецького міського голови від 10.02.2017 року міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення щодо питання перейменування парку «Жовтневий».
Докладніше…
Оголошення
Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Бережанська)
21 сесія міської ради продовжить роботу 15 лютого
Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад
Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Знесення зелених насаджень
Прийняття протоколів загальних зборів співвласників на зберігання
Увага! Відключення від водопостачання (вул. Дзержика)Cторінка 1 з 2 1831234...1020...Остання »